PDA

Zobacz pełną wersję : Zębiec KWKP25 na ekogroszek-opinie na jego temat



łAFAR
30-12-2006, 09:58
Nabyłem w tym roku ten kocioł jestem z niego bardzo nie zadowolony.Na 150m powierzchni spala 40kg na24godz. szybko traci ciepło i dużo idzie w komin.Instalacje mam częściowo starą ale to moim zdaniem za duży przepał; okna plastiki,budynek nie ocieplony.Wymieniłem sterownik bo ten fabryczny to lipa straszna mała możliwość nastaw brak obsługi bojlera.
Zawór czwór drożny 'dwie pompy ,euro ster pokojowy tyle w nim zmieniłem i praktycznie bez efektu , temperatura na kotle ustawiona 63 jeżeli dam wyższa to gdy euro ster wyłączy pompe to piec się gotuje i stb wyłącza kocioł.Moje parametry to czas podawania 7s czas przerwy 53s podtrzymywanie co 80min
dmuchawa na ful bez możliwości nastaw , węgiel się wypala praktycznie do zera jest dobrej jakości, sprawdzony nie tylko prze zemnie.Pozdrawiam

ghostt
30-12-2006, 10:58
to potwierdza opinie wiekszosci urzytkownikow tego pieca
reszta jak postawisz go kolo innego pieca o takiej samej mocy to okaze sie ze ten zebiec jest o 1/3 mniejszy a jak zagladniesz do wymiennika to zobaczysz ze jest on mikry i bardzo prosty wiec wiekszosc ciepla musi uciekac w komin