PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś budował Zosię z pracowni dom na 5tkę



RybaRy
30-12-2006, 17:37
Witam

Projekt już mam ale interesują mnie koszty tego domku i ewentualne zmiany które wprowadziliście :lol:

Jeżeli znajdzie się ktoś taki to proszę o rady :lol:

Pozdrawiam

o to link do tego projektu
http://www.domna5.pl/index.php?opcja=details&id=9&more=elewacje&nazwa_projektu=ZOSIA&autor=Paweł%20Piątka

RybaRy
31-12-2006, 10:55
witam forumowiczów ponownie :lol:

Nikt nie budował ani nie buduje tego domku??

Jaka szkoda... :(

Czekam, moze ktoś sie jednak znajdzie...

Pozdrawiam i składam najszczersze życzenia noworoczne, oby domy rosły a kaska za szybko nie uciekała... :P

el-ka
01-01-2007, 19:26
Zastanawiałam się nad budową tego domku. Jest bardzo ładny, prosty, ma super taras z kominkiem zewnętrznym. W końcu wybraliśmy jednak trochę inny projekt, ale też w tym klimacie, z dachem dwuspadowym (Sosenka z Horyzontu). Dla mnie największą wadą projektu Zosia jest brak miejsca na garderobę lub chociaż szafę wnękową w wiatrołapie i schody kręcone, niewygodne. Ale myśle, że da się to poprawić na etapie adaptacji. W salonie - zwłaszcza w wersji B jest dość duzo miejsca na wygodniejsze schody, ale i w A - prowadząc bieg schodów nad wejściem do kuchni. Gorzej z wiatrołapem - zmiany raczej tylko kosztem zmniejszenia gabinetu, ale też da to niewielkie straty powierzchni w pokoju, a miejsce na zmianę ubrania w przedpokoju musi być koniecznie. Trochę też mi przeszkadzało, że nie ma polączenia garażu z domem.

RybaRy
01-01-2007, 19:59
Dzięki el-ka za odpowiedż. Szkoda tylko, że jednak wybrałaś inny projekt i nie mozemy wymieniać się doswiadczeniami. :lol:

Pozdrawiam

RybaRy
04-01-2007, 21:03
:)

RybaRy
28-01-2007, 18:03
Witam ponownie ;)

Naprawdę nikt nie budował i nie buduje tego domku?? To taki mały ładny domek.....

Pozdrawiam

Aras
06-04-2007, 10:06
Hej,

Mam Zosie.
Skonczylem budowac w grudniu zeszlego roku.
Oryginalny projekt istotnie nie zaklada istnienia garderoby ani senswonych schodow ale ja to wszystko mam - po prostu wprowadzilem zmiany do projektu tak, aby wszystko odpowiadalo moim oczekiwaniom.
Jesli masz pytania, chcesz zobaczyc zdjecia - zapraszam. Daj znac mailem.

Zosia to wdzieczny projekt, a teraz to po prostu juz wygodny dom.
Jak kazdy ma zapewne jakies wady ale ja jestem bardoz zadowolony.
Rowniez z kosztow budowy....no i tego, ze mam to juz z glowy. Bo jak sie spojrzy co dzieje sie teraz :o)

Pozdrawiam,

Arek

majucha
28-05-2007, 17:27
Piszesz Arku, że możnaby zobaczyć djęcia wybudowanej Zosi. Bylibyśmy wdzięczni za przesłanie ich, a jeszcze lepiej gdybyśmy mogli go zobaczyć na własne oczy. Mieszkamy w Poznaniu. Z góry serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Mam Zosie.
Skonczylem budowac w grudniu zeszlego roku.
Oryginalny projekt istotnie nie zaklada istnienia garderoby ani senswonych schodow ale ja to wszystko mam - po prostu wprowadzilem zmiany do projektu tak, aby wszystko odpowiadalo moim oczekiwaniom.
Jesli masz pytania, chcesz zobaczyc zdjecia - zapraszam. Daj znac mailem.

Zosia to wdzieczny projekt, a teraz to po prostu juz wygodny dom.
Jak kazdy ma zapewne jakies wady ale ja jestem bardoz zadowolony.
Rowniez z kosztow budowy....no i tego, ze mam to juz z glowy. Bo jak sie spojrzy co dzieje sie teraz :o)

Pozdrawiam,

Arek[/quote]

RybaRy
04-09-2007, 11:25
Witajcie

Arku zaczęliśmy budowę Zosi ale chetnie zobcze fotki Twojego domku. Jeżeli jeszcze tu zaglądniesz proszę przeslij na e-maila [email protected]

Dzięki wielkie

IVON4
17-10-2007, 13:55
My też budujemy ZOSIĘ.
Jesli mogłabym się przyłączyć do prośby o fotki, to to jest mój adres: [email protected]

MCMaxim
17-03-2008, 22:09
Witam.

Jeżeli jest to możliwe tez bardzo prosił bym o fotki. Dzieki !

[email protected]