PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek - wkład i obudowa - gdzie kupić -Warszawa



Dotty123
02-01-2007, 08:11
Gdzie kupowaliście swoje kominki ? Czy możecie podać dobre spraqwdzone i nie drogie :) miejsce w okolicach Warszawy ?
Ile czasu czeka się na odbiór ?

A co powiecie o zakupie wkładów w markletach typu Leroy ?

Zdun Darek B
02-01-2007, 16:02
Kupuj w marketach ... drugi raz będziesz zwracał uwagę na jakość nie na "okazyjną" cenę. Szukam monitora LCD , widziałem w dobrej cenie w pewnym "światowym" markecie ale parametry techniczne ma do BANI . W sklepie komputerowym są droższe o jakieś dwie stówki ale parametry [ kontrast , czas reakcji ] o NIEBO LEPSZE . Podobnie jest z wkładami kominkowymi wszystkie maja szybę ale...

warkot
03-01-2007, 08:48
nie ograniczaj się do okolic warszawy
mnie facet z drugiego końca polski przywiózł, cała akcja trwała trzy dni, w stosunko do cen przedstawicieli warszawskich oszczędziłam 900 pln - to dość dużo jak dla mnie

Zdun Darek B
03-01-2007, 13:28
Tylko ciekawe co zrobisz z REKLAMACJĄ ??? Wkłady np TARNAWA serwisuje ale tylko kupione u nas , te z wysyłki z końca kraju odsyłam do sprzedawcy .

warkot
04-01-2007, 07:55
mam gwarancję od sprzedawcy - nie wiem dlaczego nie serwisujesz tych które wysłałeś, jeśli nie jesteś w stanie serwisować tego co sprzedałeś to nienajlepiej świadczy o Tobie.

Forest-Natura
04-01-2007, 10:42
Witam.
No ale Darek wyraźnie powiedział że zakupione u niego serwisuje jak najbardziej.
Natomiast jeżeli ktoś przychodzi do przedstawiciela (dystrybutotra) handlowego z problematycznym wkładem nie zakupionym u niego a np. z hurtowni internetowej lub firmy wysyłającej wkłady w calą Polskę (vide - Tarnava) za "stówkę taniej", to wcale nie powinien się spodziewać innej reakcji jak wysłanie go "na drzewo" :wink:
Pozdrawiam.

Zdun Darek B
04-01-2007, 13:07
Prawdziwe firmy przez F udzielają gwarancji pod rygorem zainstalowania przez autoryzowanego przedstawiciela. Niestety wielu producentów działa na zasadzie " aby poszło za kasiorke" potem wielu klientów ma zmieszane miny jak z podłączeniem jest co nie tak . Posiadam w ofercie wkłady z gwarancją : 2 lata na zakupiony wkład lub 7 lat na wkład [ ten sam oczywiście !! ] zainstalowany przez autoryzowanego montera .

Dotty123
04-01-2007, 13:11
to w takim razie jakie wkłady kominkowe proponujecie ?

warkot
04-01-2007, 13:44
to ja czegoś nie rozumiem - kupiłam wkład od autoryzowanego przedstawiciela tylko że z drugiego końca polski - czy to znaczy że gwarancja którą wystawił nie ma żadnej wartości?

kasiaR
04-01-2007, 14:15
Wkłady Tarnava mozna też kupić w Warszawie
w sklepach Toma Kominki

ul. Bartycka 24/26 pawilon 27
00-706 Warszawa
tel./fax. (0-22) 559 10 27

ul. Widoczna 2
04-612 Warszawa
tel./fax. (0-22) 473 10 21

Bardzo miła obsługa :wink:

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

P.S. Maja też tam cały osprzet do kominków, daja rabaty

kasiaR
04-01-2007, 14:20
Tylko ciekawe co zrobisz z REKLAMACJĄ ??? Wkłady np TARNAWA serwisuje ale tylko kupione u nas , te z wysyłki z końca kraju odsyłam do sprzedawcy .

Ale kominki Tarnavy mozna bez problemu kupic w Warszawie. I bez przesady z tym serwisowaniem. Kupiłam wkład w Warszawie bede go serwisowac tez tu, zreszta działa bez problemu wiec serwis nie jest potrzebny- tfu, tfu, tfu oby nie zapeszyć :lol: :wink: :wink:
Jak ktos kupił wkład w Krakowie to też bedzie sie zgłaszać do sprzedawcy - nie wiem w czym problem.


Nie rozumiem tylko wypowiedzi Pana Darka, który usilnie zacheca do zakupu wkładów TYLKO u niego. Bo u Pana jest to, czy tamto - każdy sprzedawca tak mówi :wink:
Każdy ma prawo kupować tam gdzie mu sie podoba- i to,że nie kupiłam wkładu Tarnava u Panan nie znaczy ,że źle zrobiłam. Choc dodam,że u Pana tez byłam, ale zdecydowłam sie na zakup tez Tarnavy u kogoś innego.
Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

Zdun Darek B
04-01-2007, 15:50
Cały czas namawiam do kupowania blisko miejsca budowy i korzystania z usług firm dających nadzieję że za kilka lat , gdy pojawi się konieczność serwisowania , będzie do kogo udać się po serwis pogwarancyjny . Działalność w "kominkach" prowadzimy od 17 lat , niezmiennie pod tym samym adresem .... Niestety ostatnio miałem kilku klientów którzy mieli problem z reklamacja wkładu bo firma budująca kominek " była ale się zmyła" . Oglądałem miesiąc temu kominek z wkładem firmy Hajduk zamontowany tak że po roku wszystkie sufity , przy wylotach z DGP , były czarne. Błędy popełnione podczas budowy były przerażające , wręcz całkowicie dobijające . Z reklamacją j.w........ ale firma dawała "najlepszą cenę " czyli rabaty kilka procent..... DOBRY INTERES .

Zdun Darek B
04-01-2007, 15:58
Jeszcze TYLKO mała uwaga : propozycje że jak dostane w dobrej cenie to pochwalę na FORUM proszę z ostawiać w domu . Oczywiście WIĘKSZOŚĆ FORUMOWICZÓW to ludzie bardzo OK , ale cwaniaczki bywały już wielokrotnie z "propozycjami napisania o nas na forum " . Za propozycje "współpracy " dziękujemy.

kasiaR
04-01-2007, 16:01
Cały czas namawiam do kupowania blisko miejsca budowy i korzystania z usług firm dających nadzieję że za kilka lat , gdy pojawi się konieczność serwisowania , będzie do kogo udać się po serwis pogwarancyjny . Działalność w "kominkach" prowadzimy od 17 lat , niezmiennie pod tym samym adresem .... Niestety ostatnio miałem kilku klientów którzy mieli problem z reklamacja wkładu bo firma budująca kominek " była ale się zmyła" . Oglądałem miesiąc temu kominek z wkładem firmy Hajduk zamontowany tak że po roku wszystkie sufity , przy wylotach z DGP , były czarne. Błędy popełnione podczas budowy były przerażające , wręcz całkowicie dobijające . Z reklamacją j.w........ ale firma dawała "najlepszą cenę " czyli rabaty kilka procent..... DOBRY INTERES .

Ja nie kwestionuje Pana zdolności czy doświadczenia. Najłatwiej jest krytykować inne firmy, a swoja zachwalać. Każdy swoje chwali :wink: - nie podoba mi sie tylko to ,że nie wiedząc gdzie ktoś (dorosły, odpowiedzialny za swoje czyny człowiek) kupił swój wkład kominkowy od razu Pan zakłada, że ktoś mu nie uzna reklamacji czy od razu ma cos źle podłączone.

Nie można od razu "objechać" kogoś, że ktoś chce kupić wkład kominkowy w markecie czy u "Kowalskiego". Każdy dokonuje własnych wyborów- wkłady Tarnava kupione w Karakowie czy Gdańsku są tak samo dobre jak kupione u Pana.


Oglądałem miesiąc temu kominek z wkładem firmy Hajduk zamontowany tak że po roku wszystkie sufity , przy wylotach z DGP , były czarne. Błędy popełnione podczas budowy były przerażające , wręcz całkowicie dobijające . Z reklamacją j.w........ ale firma dawała "najlepszą cenę " czyli rabaty kilka procent..... DOBRY INTERES .

P.S. Pan nigdy przez 17 lat nie popełnił błedu przy montowaniu wkładu czy anemostatu?


Działalność w "kominkach" prowadzimy od 17 lat , niezmiennie pod tym samym adresem ....
Wiem gdzie miesci sie Pana firma, tak jak pisałam u Pana tez byłam szukajac dobrej oferty wkładów Tarnava :D .


Pozdrawiam serdecznie,
KasiaR :wink:

Ja już nie będę dyskutować i pisać co myślę bo tworzy sie temat "nie na temat" :wink: Tu Dotty123 pytała -gdzie można kupic wkład kominkowy w Warszawie(okolicach)- to ja juz napisałam

Zdun Darek B
04-01-2007, 16:13
No właśnie .. nic dodać nic ująć .

kasiaR
04-01-2007, 16:14
Jeszcze TYLKO mała uwaga : propozycje że jak dostane w dobrej cenie to pochwalę na FORUM proszę z ostawiać w domu. Oczywiście WIĘKSZOŚĆ FORUMOWICZÓW to ludzie bardzo OK , ale cwaniaczki bywały już wielokrotnie z "propozycjami napisania o nas na forum " . Za propozycje "współpracy " dziękujemy.

Panie Darku nie życze sobie insynuacji na temat czy ja tam kupowałam czy nie. To moja sprawa.
Tak się składa ,że tam (w Tomie) ja nie kupowałam wkładu , ale kupowałam wiele innych rzeczy, maja dobre ceny i co ważen miła obsługę.
Ale myslę,że ja nie musze Panu tłumaczyć. Troche czasu juz jestem na tym forum - i jeszcze nie polecałam nikogo ot tak sobie.



propozycje że jak dostane w dobrej cenie to pochwalę na FORUM proszę z ostawiać w domu .

:o :o :o

Nadal polecam sklep o którym pisałam wyżej, choc nie mam znim prywatnie nic wspólnego- w przeciwieństwie do Pana - Pan poleca i robi reklame swojej firmie Panie Darku,
Tych "Cwaniaczków" też nie bede komentować :o

Pozdrawiam :D ,
KasiaR

Dotty123
05-01-2007, 08:09
Dziękuję za rozwijanie watku :)
KasiuR
tak więc gdzie okazyjnie nabyłas swój wkład ? no i jaka to cudowna ekipa obudowała Ci kominek

kasiaR
05-01-2007, 08:42
Dziękuję za rozwijanie watku :)
KasiuR
tak więc gdzie okazyjnie nabyłas swój wkład ? no i jaka to cudowna ekipa obudowała Ci kominek

wysyłam na priva

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

chopinetka
05-01-2007, 16:17
Witam

Ja mam zamiar kupić Jotula a gdzie, ano tu:
Zaborów ul. Stołeczna 151E firma eBOR s.c.
tel. 022 7259842 605038613

pozdrawiam

damianr
09-01-2007, 10:34
jeśli chodzi o osprzęd do kominków i kominów (wszystko z kwasówki ) ale widziałem też tam wkłady kominkowe to moge podać namiary na firmę w której zaopatrują sie wszyscy kominiarze i większośc firm kominiarskich - jest to firma "PANEK" w Michałowcach (pod warszawą/ reguły)
http://www.kominy.wamm.com.pl/kontakt.html
są producentem i mają spory asortyment - to jesli ktoś chce zaoszczędzić i nie korzysta przy budowie kominka przez renomowaną firme która oferuje full opcje, to można kupić samemu i zawsze trochę taniej.
pozdrawiam

Dotty123
09-01-2007, 15:50
chciałam tylko powiedzieć, że mój kominek ma być tylko do celów wizualno - rozrywkowych a nie takie do ogrzewania całego mieszkania i nie chciałabym płacić za niego masy pieniędzy :) standard.

Dlatego proszę polećcie mi wkłady takie do palenia raz na jakis czas i żeby na szybie nie osadzał się osad.

damianr
10-01-2007, 08:32
chciałam tylko powiedzieć, że mój kominek ma być tylko do celów wizualno - rozrywkowych a nie takie do ogrzewania całego mieszkania i nie chciałabym płacić za niego masy pieniędzy :) standard.

Dlatego proszę polećcie mi wkłady takie do palenia raz na jakis czas i żeby na szybie nie osadzał się osad.

Z mojego krótkiego doświadczenia w użytkowaniu kominka, mogę powiedzieć że mimo że mamy "względnie dobry" wkład w całości odlewany z żeliwa z szybą która miała nie zachodzić (samoczyszcząca czy coś) to bardzo dużo zależy od tego czym się pali (jakie drewno jak suche itp :-? ) no więc czyszczenia szyby nie uniknąłem :-? ale w dobie tak rozwiniętych detergentów nie jest to wielki problem 8) , może nie jest to dla mnie zbyt uciążliwe bo nie musze tego robić po każdym paleniu - więc może to jest efekt tej samoczyszczącej się szyby że naprawdę to dopiero po kilkunastu paleniach widać miejscowe zakopcenia na szybie (no ale też miałem całą czarna szybę już po chwili używania jak paliłem jakimiś sosnowymi odpadami z budowy - były wilgotne i zażywicone :oops: :cry: ) - to pierwszy mój kominek i nie mam tego do czego porównać więc mówię co mam 8) - ale klimat warty czyszczenia 8) :P

Dotty123
10-01-2007, 08:40
witam serdecznie,

A czy mozesz napisać jaki rodzaj wkładu nabyłeś i czy służy ci on do ogrzewania całego domku czy jedynie do celów estetyczno-wizualnych. No i jaką moc grzewczą on ma ?

No i życzę wszystkim cudownego dnia :) bo pogoda śliczna

damianr
10-01-2007, 10:08
witam serdecznie,

A czy mozesz napisać jaki rodzaj wkładu nabyłeś i czy służy ci on do ogrzewania całego domku czy jedynie do celów estetyczno-wizualnych. No i jaką moc grzewczą on ma ?

No i życzę wszystkim cudownego dnia :) bo pogoda śliczna

przesłałem na PRIV 8)

burstynek
11-01-2007, 09:00
A mógłby ktoś napisać ile kosztuje taki montaż kominka przez sprawdzoną, solidną firmę ?
Ja wprawdzie kominka jeszcze nie wybrałem, choć mam już kilka "na oku", ale damian, mógłbyś mi wysłac namiar na wkłady na priva?

damianr
11-01-2007, 09:20
A mógłby ktoś napisać ile kosztuje taki montaż kominka przez sprawdzoną, solidną firmę ?
Ja wprawdzie kominka jeszcze nie wybrałem, choć mam już kilka "na oku", ale damian, mógłbyś mi wysłac namiar na wkłady na priva?

Z mojej wiedzy na ten temat; cena zależy od tego jaki wybierasz wkład oraz jaka jest zabudowa znaczy bardzo istotne jest jak ma ten kominek wyglądać bo to są elementy cenotwórcze (marmurowe płyty, jakie grubości itp) więc wycena to indywidualna sprawa. Ostatecznie nie mogę jeszcze polecić wykonawcy takiego kominka bo na razie posiadam i eksploatuje tylko wkład a nad obudowaniem zastanawiam się czy sam tego nie zrobię (ale na razie się zastanawiam). Jak szukałem wkładów i ewentualnych wykonawców to przeszedłem całą Bartycką i w TTWOPEX tez coś fajnego znalazłem (warszawa) i tam było tego od groma, polecam też przestudiowanie i obdzwonienie periodyków typu „kominki” itp (widziałem pełno takich pism nawet w Castoramie) - no a z własnego doświadczenia nie mogę jeszcze polecić konkretnego wykonawcy całego kominka.
Powodzenia

chopinetka
12-01-2007, 18:06
Witam

Popatrzcie tutaj może ktoś wybierze do swojego domu kominek kaflowy
www.dacer.pl

pozdrawiam

keny52
12-01-2007, 19:18
witam, najlepsze kominki z plaszczem wodnym sa byrski

www.kominki.byrski.pl
w cenie sterownik automatyczny pozd, :wink:

Włodek W.
15-01-2007, 19:16
Jest jeszcze firma TiM na ul. Radzyminskiej (po prawej stronie)za Dworcem Wileńskim. Zakupiłem u nich Hajduka i po roku palenia jest OK. :D
Decyzja należy do inwestora 8) :D