PDA

Zobacz pełną wersję : Co na podłoge???



marsss
03-01-2007, 14:15
Chciałbym żeby ktoś poradził co najlepiej dać na podłogę.Czy płytki czy deski czy panele.Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które już mają to za sobą i opisały wady i zalety rozwiązań zastosowanych u siebie.

dominikams
03-01-2007, 14:36
Chciałbym, chciałbym...

Lepiej popatrz co masz napisane pod nickiem. Co chwila jest o podłogach.Nikt nie bedzie w kółko teg samego tłumaczył.

marsss
03-01-2007, 15:21
Chciałbym, chciałbym...

Lepiej popatrz co masz napisane pod nickiem. Co chwila jest o podłogach.Nikt nie bedzie w kółko teg samego tłumaczył.SOOOOOORRYYYY.A skąd wiesz że nikt.Być może ktoś jednak będzie miał ochotę wtłumaczyć jeszcze raz. :D

dominikams
03-01-2007, 17:53
Zamiast czekać na litość innych, skorzystaj z wyszukiwarki :wink:
A w sondażach jest chyba watek o podłogach w salonie, całkiem rozbudowany

marsss
03-01-2007, 17:56
No to już jest jakaś porada :D dziękuje :lol:

vanderbobo
03-01-2007, 17:58
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=89474&highlight=

kasinka83
03-01-2007, 19:33
Marsss, to zależy od wielu rzeczy.Ja osobiście jestem za dobrej klasy panelami.Mam panele w obecnym mieszkaniu i jestem zadowolona.Nic się nie rozchodzi, nie ma głuchego odgłosu jak niektórzy mówią. Łatwo je utrzymać w czystości i przede wszystkim są w przystępnej cenie. W nowym domu też położymy panele(salon,jadalnia,kuchnia i sypialnie).Nie wypowiem się na temat parkietu, ponieważ go nie mam.Dobrze położony na pewno jest piękny. Moja kuzynka robiła parkiet i niestety był chyba źle położony ponieważ wyschnął gdy zaczęli palić w centralnym i deski rozeszły się-wszystko trzeba poprawiać.Jak dla mnie tragedia.Płytki są dobre do pomieszczeń wyjątkowo narażonych na zabrudzenie np. do przedsionka. :wink:

marsss
04-01-2007, 15:20
Dzięki Kasieńka.też myślałem o panelach ale mamy w planach łażenie buciorami po salonie mamy wyjscie na taras z salonu i nie wiem jak panele by to przeżyły.