PDA

Zobacz pełną wersję : KRZACZEK - piec na ekogroszek - proszę o opinie



sikoraandrzej
03-01-2007, 22:43
Właśnie zastanawiam się nad wyborem ogrzewania. Zdecydowałem się już na ekogroszek i teraz szukam odpowiedniego pieca. Przejrzałem wielu producentów i trafiłem na coś co mnie interesuje ale potrzebuję opinii użytkowników. Upatrzyłem sobie piec na ekogroszek z podajnikiem firmy Krzaczek. Pełna automatyka i takie tam. Duży podajnik, sporo elektroniki, można podłączyć regulator pokojowy, gruba stal, certyfikaty itp. Czy ktoś użytkuje piec tego producenta? A może jakaś alternatywa? Proszę o opinie i sugestie.

kamil_ra
13-01-2007, 20:37
mój tata zainstalował ten piec w sierpniu - zmiana oleju DOMGAZ na ekogroszek; jak do tej pory wszystko w najlepszym porządku bez zastrzeżeń; ustawienia fabryczne na sterowniku, ani razu nie miał dziwnych problemów np . z osiągnięciem żądanej tem., wygaśnięciem pieca ; dwa razy zerwał zawleczkę zabezpieczającą ( teraz zastosował gwóźdź 2"), ja sam zastanawiam się nad wymianą swojego kotła na kocioł Krzaczek lub Zębiec Kp 20; sam użytkuję Orlan 25 ekovimar i nie jestem specjalnie zadowolony do tego dochodzi jeszcze problem z pozyskamiem opału - coraz więcej osób używa drewna do opału w mojej okolicy i jest problem w zakupem np 20 mp drewna

hubwarka
30-01-2007, 07:53
Piec od Krzaczka jest pierwszym moim piecem w nowym domu.
Jestem zadowolony z SKP 17 kW.
Kupiłem w sierpniu. Przy temperaturach zewnętrzych 0- 5 st. zasyp raz na 1,5 tygodnia.