PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadamianie mailowe.



Jędruś
13-05-2003, 23:53
Nie za bardzo "po polskiemu" mi wyszło ale każdy chyba wie o co mi chodzi. Ciekawi mnie bowiem czy można ustawić oprogramowanie forum w taki sposób bym powiadamiany był o odpowiedzi nie tylko na tematy, które sam zainicjowałem lecz na wszystkie tematy, w których miałem "coś" do powiedzenia. Czasem bowiem gubię się z lekka w tematach i nie pamiętam gdzie i co pisałem. Czasem także ciekawi mnie zdanie jakie maja inni o moich wypowiedziach. Możemy nad tym się zastanowić? Podejrzewam, że temat był już poruszany...
pozdrawiam,

franekF
14-05-2003, 13:22
Był...
Była także mowa o tym, by móc się wypisać z listy potwierdzeń mailowych. np. do dzisiaj przychodzą do mnie potwierdzenia o nowej wiadomości w wątku "ile za krycie dachu". Chciałem wiedzieć rok temu, kiedy kryłem dach...

tdxls
16-05-2003, 14:06
Ale gdzie ten wątek o powiadowmieniach?

franekF
16-05-2003, 14:20
To nie wątek. Jak zakładasz nowy temat to możesz zaznaczyć opcję, by dostawać mailowe powiadomienia, o tym, że ktoś coś dopisał. Ale nie możesz ani tego później wyłączyć, ani dostawać powiadomień przy tematach, których nie zakładałeś.

Jędruś
16-05-2003, 17:38
A właśnie coś takiego by się przydało. Nie powiem, trochę to późno jak dostajemy powiadomienia po roku ale najwyraźniej ktoś się interesuje naszym postem. Co do tego by dostawać powiadomienia na tematy, których nie zaczęliśmy to na to jest sposób... wprowadzić można subskrypcję wiadomości... można się wpisać i obserwować teamt albo się wypisać. Co redakcja na to?