PDA

Zobacz pełną wersję : PŁYTKI BEZ PODŁOGÓWKI



dodi
06-01-2007, 07:37
Hey

Proszę doradzcie mi,

Chcemy ułożyć płytki gresowe w holu ale nie mamy tam ogrzewania podłogowego i zastanawiamy się czy faktycznie jest będzie zimno od takich płytek... czy jest sens rozukwać wylewke i robić podłogówke?

dodi

mynia_pynia
06-01-2007, 08:31
Jeżeli macie inne ogrzewanie to po co wam podłogowe??
Oczywiście że płytki stojąc na bosą nogę są zimniejsze od drewna, ale czy będziecie biegać po domu na boso??
Czy w holu dłużej przesiadujecie żeby wam ciągło od tych płytek???

Ja nie ma płytek mam korek i "klepki" ogrzewanie standardowe. W łazience mam kafle i podłogówke nie podłączoną od 3 lat.

I najważniejsze mieszkam narazie w bloku ;)

MiA & Wojtek
06-01-2007, 08:47
Hey

Proszę doradzcie mi,

Chcemy ułożyć płytki gresowe w holu ale nie mamy tam ogrzewania podłogowego i zastanawiamy się czy faktycznie jest będzie zimno od takich płytek... czy jest sens rozukwać wylewke i robić podłogówke?

dodi

ja mam podobny dylemat,tyle ze dotyczy calego parteru :-?

szczerze mowiac,w holu zostawilabym pewnie bez podlogowki...fakt,nie bedzie to ciepla podloga ale mynia_pynia slusznie stwierdzila w holu "raczej" sie nie przesiaduje,wiec jakos wytrzymacie :wink:

daxima
06-01-2007, 10:27
Ja wam powiem tylko tyle nigdy więcej płytek bez podłogówki. Szczególnie przy dzieciakach. W bloku dogrzewa cię jeszcze sąsiad w podobno w domku przypadłośc jeszcze gorsza. W domu podłogówkę wrzuciłam również do wiatrołapu. Za dużo mnie zdrowia (czytaj rónież nerwów przy poranym ganianiu za dzieciakiem ) kosztują teraz moje lodowate podłogi.
Nigdy więcej nie w naszym klimacie.

MarzannaPG
06-01-2007, 14:41
Mam w niedużym wiatrołapie podłogówkę na którą namówił nas hydraulik. I nie żałuję. Bardzo fajne uczucie jak się zmarzniętym zmienia obuwie na kapcie i przyjemnie zakładać ciepłe obuwie. Ale nie wiem czy to dobry pomysł, żeby z tego powodu rozkuwać posadzkę...