PDA

Zobacz pełną wersję : Stalmak - opinie użytkowników tych kotłów



WIKTOR. KNAPIK
07-01-2007, 11:27
Posiadam kocioł stalmark 35 kw jak narazie niemam żadnych problemów z tym kotłem.Kocioł sprawuje się bardzo dobrze Przy obecnej pogodzie zasobnik wystarcza na około 3 do 4 dni. dodatkowo ogrzewam zasobnik 140 litrów .
Do sterownika mam podłączony regulator pokojowy.
Co do kotła to wszystko okaże się za kilka lat jak się sprawuje .
Jeden problem to zbyt mały popielnik ale to pewnie dlatego że kocioł ma aż 5 poziomych kanałów grzewczych i jest mały .musiałby być wyższy żeby popielnik był większy .a już ma 130 wysokości. ale i tak wystarcza na pełny zasyp zasobnika miałem. zanim kupiłem orientowałem się u osób które użytkują takie kotły .pan z eko-dom udostępnił mi kilka telefonów i adresów e-mail tych osób za co mu dziękuję .napisałem podzwoniłem i się zdecydowałem.
jeżeli ktoś chce to mogę dać do przeczytania te opinie a nawet kontakty tych osób.lub jeśli chcecie sami zapytajcie sprzedawcę o namiary na urzytkowników . kontakt do niego to www.eko-kotly.pl

RUDAS
09-01-2007, 06:41
R E K L A M A
R E K L A M A[/i]

TJ7
24-02-2007, 22:02
A co ty rudas taki nerwowy? :D Może i reklama ale konkretna i przynajmniej się człowiek czegoś dowie. Mnie taki piecyk interesi a dlaczego to nie napisze bo będzie że reklama nie? :wink: