PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM POD FIKUSEM pracownia ARCHON



fiona zielona
07-01-2007, 13:03
Bardzo podoba mi się ten domek. Nie kupiliśmy jeszcze projektu, ale jak do tej pory, to najlepszy jaki znalazłam, a mam już całą półkę katalogów.

Może na forum jest Ktoś, kto buduje fikusa a może już mieszka??

Dziekuję za odpowiedzi

Fiona

fiona zielona
13-01-2007, 13:50
Naprawdę nikt nie buduje Fikusa?? :( :( :(

badurian
02-11-2007, 09:44
Szukam osób budujących Dom pod Fikusem, najchętniej z Dolnego Śląska.
Razem z mężem zdecydowaliśmy się na ten dom, ale już z rzutów widać że kilka zmian będziemy musieli zrobić.
Chcielibyśmy obejrzeć ten dom w rzeczywistości, jeżeli ktoś buduje go w okolicach Wrocławia i pozwoliłby nam go zobaczyć to proszę o kontakt.
Chętnie obejrzę wszystkie zdjęcia tego domu.

pozdrawiam
Magda

azalka
19-05-2008, 19:21
Czy ktos na forum budowal lub buduje taki domek? nie moge znalezc :( a po rocznych bojach z projektami wlasnie sie zdecydowalismy :)
Kupujemy.

mrxaoo
11-11-2009, 14:08
Witam,

przeglądając dziesiątki tematów, projektów - mętlik w głowie coraz większy. Wiem jedno: nie ma tego jednego jedynego projektu, który rzuciłby mnie na kolana. Aktualnie w w oczy rzucił mi się projekt: "dom pod fikusem" z archon a.
kliknij tutaj żeby obejrzeć (http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-fikusem/m42d52086ca385).
Ponieważ nie widzę żadnego tematu dotyczącego tego projektu, zaczynam się zastanawiać co z nim nie tak :) Dla mnie jest b. ciekawy:
- posiada przyzwoity salon
- posiada 1 pokoik na parterze
- posiada malutką spiżarkę przy kuchni.
Proszę o komentarze i uwagi, może ktoś poleci coś podobnego - ale lepszego (bądź tańszego) ?

Z góry dzięki za komenty.

mrxaoo
15-11-2009, 08:58
serio nikomu oprócz mnie ten projekt nie przypadł do gustu? nikt go nie rozważał, nikt nie buduje? zero komentarzy?

MARTINA1
15-11-2009, 09:09
nmb

MARTINA1
15-11-2009, 09:31
thx

mrxaoo
15-11-2009, 13:26
Dziwisz się ?
Pytasz o dom pod fikusem, a link dajesz do domu na polanie 2

pzdr

ajj... mój błąd :) już się poprawiłem...

także: poproszę opinie o projekcie "pod fikusem".

Każda uwaga mile widziana.

okobar
02-02-2011, 13:17
cóż - mnie sie podoba, a mojej żonie jeszcze bardziej


temat co prawda z 2009 roku ale moze ktoś taki wybudował/buduje?

ja zacznę dopiero za parę miesięcy :P

macker
06-05-2011, 13:48
Witam,
my wybudowaliśmy dom pod fikusem. Skończyliśmy na jesień 2010 i początek listopada się wprowadzaliśmy. Przy okazji bardzo kiepska pora roku na zmianę miejsca zamieszkania...

Dokonaliśmy kilku przeróbek, z większych to wydłużenie domu o 0,5m od strony wykusza, przez to powiększyła nam się kuchnia oraz salon oraz wydłużenie domu od strony garażu o 1m. Garaż o szerokości 3m wydawał nam sie baaaardzo wąski. Poza tym zmieniliśmy trochę wygląd domu od przodu, ponieważ daliśmy inny daszek, wsparty na drewnianych belach. Dom przez to nabrał trochę innego wizerunku ;) Poza tym domek jest bardzo fajny, dobrze się mieszka, przestrzeni jest akurat na dole, a góra jest w sumie naprawdę spora. Kapitalną sprawą jest również kotłownia za garażem, przynajmniej dla tych co ogrzewają dom węglem, groszkiem czy drzewem.
Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego domu to proszę pytać.

michalmichal
10-07-2011, 13:17
my go budujemy właśie - dla nas jest super.

Tomiwi
10-07-2011, 21:32
Witaj

My właśnie chcemy ten projekt kupić ale nam też wydał się po stronie garażu i kuchni zbyt mały.
Czy na górze przerabialiście coś? Bardzo chętnie zobaczylibyśmy zdjęcia

pozd
Tomasz
[email protected]

michalmichal
11-07-2011, 19:36
mamy stan surowy, kuchnia moim zdaniem jest ok natomiast garaż pwiększyliśmy o 0,6 m (szerokość). na górze środkowy pokój do tyłu domu zmiiejszylismy i tam bedzie spora garderoba natomiast powiększyliśmy pokój od stony łazienki teraz jest z dwoma balkonami (wchodząć po schdach na wprost) jutro postaram sie poszukać zdjęcia.


Witaj

My właśnie chcemy ten projekt kupić ale nam też wydał się po stronie garażu i kuchni zbyt mały.
Czy na górze przerabialiście coś? Bardzo chętnie zobaczylibyśmy zdjęcia

pozd
Tomasz
[email protected]