PDA

Zobacz pełną wersję : Tarnawa vs Tarnava [KOMINKI]



uciu
11-01-2007, 21:01
Witam jaka jest róznica między kominkami firmy przez W a tymi z firmy przez V?

Wygladają identycznie. Byłem zainteresowany kominkiem komfort z tarnavy przez V, natomiast u sprzedawcy internetowego dostałem dobrą ofertę na tki sam kominek z firmy przez W. Ów sprzedawca twierdzi, że te z W są zrobione z grubszego żeliwa.... tylko czemu ta sama waga? Prócz tego mają pionowe użebrowanie.

Co myslicie o tych firmach?
Z której wybrac wkład?

www.tarnawa.com.pl
www.tarnava.pl

jacekot
12-01-2007, 08:20
Witam jaka jest róznica między kominkami firmy przez W a tymi z firmy przez V?

Wygladają identycznie. Byłem zainteresowany kominkiem komfort z tarnavy przez V, natomiast u sprzedawcy internetowego dostałem dobrą ofertę na tki sam kominek z firmy przez W. Ów sprzedawca twierdzi, że te z W są zrobione z grubszego żeliwa.... tylko czemu ta sama waga? Prócz tego mają pionowe użebrowanie.

Co myslicie o tych firmach?
Z której wybrac wkład?

www.tarnawa.com.pl
www.tarnava.pl

kiedyś robili razem , rozdzielili sie i produkują osobno , praktycznie idenyczne wkłady
oczywiście wystepuja drobne różnice , ale nie maja wpływu na urzytkowanie
pozdr
Jacek

UJO
12-01-2007, 09:53
znam paru uzytkowników kominków z Tarnavy, i sa bardzo zadowoleni, poza tym TarnaVa jest producentem wkładów kominkowych od 10 lat, a Tarnawa od około 1,5 roku, a doświadczenie w takich kwestiach ma ogromne znaczenie.
pozd:)

Acent
12-01-2007, 10:17
znam paru uzytkowników kominków z Tarnavy, i sa bardzo zadowoleni, poza tym TarnaVa jest producentem wkładów kominkowych od 10 lat, a Tarnawa od około 1,5 roku, a doświadczenie w takich kwestiach ma ogromne znaczenie.
pozd:)

"kiedyś robili razem , rozdzielili sie i produkują osobno , praktycznie idenyczne wkłady
oczywiście wystepuja drobne różnice , ale nie maja wpływu na uzytkowanie
pozdr
Jacek:"

Rzeczywiscie! Doświadczenie zdobyte "razem" się nie liczy. :lol:

uciu
12-01-2007, 16:00
czyli wezmę TarnaWe bo na niego otrzymałem duży rabat. Ogólnie to dzwoniłem do 4 przedstawicieli z tarnaVy i jakoś nie są chętni do rabatów - ew jak co to dają montaż gratis:-)

zezo
12-01-2007, 19:13
znalazłem taka oferte
http://www.firmamtm.pl/?Ogrzewanie_Wklady%20kominkowe%20kominki&path=1_20
co myslicie o takich cenach

am00
12-01-2007, 19:38
Moja Tarnava ma zawiasy po prawej stronie, a na wszystkich zdjęciach widzę po lewej. Czy ktoś ma jeszcze tak jak ja?

Forest-Natura
12-01-2007, 20:45
Witam.
Jeszcze możecie kupić wkłady Tarnavva (przez dwa "fał").
A właściwie to czasem nawet ludzie nie wiedzą że je faktycznie kupują :wink:
Dobra rada dla wszystkich chcących kupić bardzo tanio wkłady tarna(w,v,vv)a - "jaja" to się dopiero zaczną jak zacznie dochodzić do reklamacji i kłopotów z nią związanych. Choćby nawet chodziło o byle pierdółkę. Bo może się okazać że kupiło się wcale nie to co się chciało :-?
Pozdrawiam.