PDA

Zobacz pełną wersję : projekt Z31 pracownia STUDIO Z500



mamuśka
12-01-2007, 08:37
Co sądzicie o tym domku?
Czy ktoś go buduje??
http://www.z500.pl/index.php?projekt=31&ogolne=1

zyga102
17-01-2007, 18:35
Witaj....
Z-31 to jeden z piękniejszych projektów.Dziwię się że jeszcze nikt nie chwalił się postawieniem takiego domu.Sam próbowałem się z kimś skontaktować ale wszystko tajne i poufne więc klapa. Ja osobiście przejrzałem setki proj. i ten ma po prostu boskie rozwiązania.Przestrzeń i jest czym oddychać. Może minimalne ze trzy zmianki i cud..Ciekawe ile wynosi taki prawdziwy koszt.
chętnie mogę rozmawiać na ten temat bo rozgryzałem go na wszystkie(no prawie ) sposoby.
Uważam że jeśli Ci wpadł w dłonie projekt to skorzystaj to jest świetny.A z tego co popatrzyłem i popytałem to budowa wychodzi taniej jak inne mniejsze projekty.Ściany to proponuję z suporeksu 39cm plus 10 cm. wełny.Bedzie super i ogrzejesz kominkiem za 500 zł. przez całą zimę.
Pozdrawiam ..Zyga :roll: [/img]

mamuśka
23-01-2007, 21:26
Tak, na obrazku bardzo przekonująco wygląda.
Chciałabym go jednak zobaczyć w Realu. Czasem mały detal na rysunku w rzeczywistości (z perspektywy małego człowieka) wydaje się ogromny i szpeci cały budynek...

Co byś zmienił??

max99
27-04-2007, 15:20
Witam serdecznie,
Czy w międzyczasie, znaleźliście może gdzieś realizację tego projektu? :-)
Jesteśmy "prawie" na niego zdecydowani, a dokładnie na wersję z garażem d GL2. Oczywiście każdy ma jakieś własne preferencje i wizje zmian w projekcie ale mimo wszystko fajnie byłoby zobaczyć jak bardzo nasze wyobrażenie tego domu odbiega od rzeczywistości :-)
Przy okazji, jesteście zwolennikami okien dachowych? My chcielibyśmy ich uniknąć, chociaż w tym przypadku raczej chyba nie będzie to możliwe...

mamuśka
15-05-2007, 20:16
Moim zdaniem okna dachowe ładnie doświetlają wnętrze, ale też postawiłam ultimatum, że w każdym pokoju musi być conajmniej jedno okno normalne (szczytowe).