PDA

Zobacz pełną wersję : Jak umieścić na forum projekt?



beti555
12-01-2007, 14:03
Czy mozecie mi pomóc w umieszczeniu na forum rzutu kuchni? Jak to się robi mając projekt aby go tu zamieścić? Niestety nie mam pojęcia :oops:

Olkalybowa
12-01-2007, 14:43
Rozumiem,że jest to projekt który nie jest widoczny na jakiejś stronie. W takim razie wyjściem jest przestudiowanie tego wątku
kto mnie nauczy wklejania zdjęć (http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=30921&highlight=kto+mnie+nauczy+wkleja%E6+zdj%EAcia)

ArtiW
12-01-2007, 14:54
Dodatkowo nalezy zrobic zdjecie projektu lub skan. Nastepnie skorzystac z powyzszego watku.

Olkalybowa
12-01-2007, 15:06
Dodatkowo nalezy zrobic zdjecie projektu lub skan. Nastepnie skorzystac z powyzszego watku.
:o serio, ja zawsze zdjęcie przykładam do monitora i wystarczy :wink:

ArtiW
12-01-2007, 16:12
Dodatkowo nalezy zrobic zdjecie projektu lub skan. Nastepnie skorzystac z powyzszego watku.
:o serio, ja zawsze zdjęcie przykładam do monitora i wystarczy :wink:

:cry: :cry: :cry: Mi sie nie udalo...
Pewnie zalezy od rozdzielczosci monitora. Pewnie? Z pewnoscia!!! :D

Olkalybowa
12-01-2007, 16:19
Dodatkowo nalezy zrobic zdjecie projektu lub skan. Nastepnie skorzystac z powyzszego watku.
:o serio, ja zawsze zdjęcie przykładam do monitora i wystarczy :wink:

:cry: :cry: :cry: Mi sie nie udalo...
Pewnie zalezy od rozdzielczosci monitora. Pewnie? Z pewnoscia!!! :D
:lol: :lol: :lol: pewnie tak :lol: :lol: :lol:

ArtiW
12-01-2007, 16:22
Dodatkowo nalezy zrobic zdjecie projektu lub skan. Nastepnie skorzystac z powyzszego watku.
:o serio, ja zawsze zdjęcie przykładam do monitora i wystarczy :wink:

:cry: :cry: :cry: Mi sie nie udalo...
Pewnie zalezy od rozdzielczosci monitora. Pewnie? Z pewnoscia!!! :D
:lol: :lol: :lol: pewnie tak :lol: :lol: :lol:

Moja babcia, gdy gotuje kasze, to gar zawija w koc, owija koldra i kladzie na noc do pojemnika na posciel...

Moze trzeba przylozyc ten projekt do monitora, obwiazac szalikiem, oblozyc koldra i poczekac noc... :-? Wtedy bedzie dobrze :D

Olkalybowa
12-01-2007, 16:44
Moja babcia, gdy gotuje kasze, to gar zawija w koc, owija koldra i kladzie na noc do pojemnika na posciel...

Moze trzeba przylozyc ten projekt do monitora, obwiazac szalikiem, oblozyc koldra i poczekac noc... :-? Wtedy bedzie dobrze :D
Słyszałam,że te stare wypróbowane metody to najlepsze są :D .

beti555
12-01-2007, 21:34
Rzecz w tym, ze zdjęcia umiem umieszczac. Nie wiem jak to zrobić z projektem :-? I nie posiadam skanera :( Próbowałam zrobić fotke cyfrówką, jednak nie wyszła dobrze... Czyli ta drogą nic nie zdziałam :-? A nigdy w życiu nic nie skanowałam i nawet nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać :oops:

GACUŚ
12-01-2007, 21:39
Rzecz w tym, ze zdjęcia umiem umieszczac. Nie wiem jak to zrobić z projektem :-? I nie posiadam skanera :( Próbowałam zrobić fotke cyfrówką, jednak nie wyszła dobrze... Czyli ta drogą nic nie zdziałam :-? A nigdy w życiu nic nie skanowałam i nawet nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać :oops:
Witam
postaraj się zrobić dobrą fotkę , Ja takie fotki robię w ten sposób że kładę daną rzecz która ma być sfotografowana na podłogę , i z dość dużej wysokości , odległości robię fotkę przybliżając obraz maksymalnym zumem. Taka fotka powinna wyjśc dość wyraźna .
Pozdrawiam

Olkalybowa
12-01-2007, 21:44
Nie ma innego sposobu jak zeskanować lub sfotografować, choć nie wiem ten świat tak pędzi.

GACUŚ
12-01-2007, 21:52
Z tego co ja wiem to niestety trzeba zrobić skan albo fotkę.
No chyba że kupiłaś projekt gotowy i fotki jego są w necie to mozez wykożystać takie fotki.
No ale jeżeli nie masz fotek , to chyba nie wkleisz tego projektu , chyba że go narysujesz jakimś programem komputerowym , zapiszesz jako mamę bitową albo jpg i wtedy umieścisz.

beti555
13-01-2007, 08:22
No tak :-?

A mozna gdzies taki projekt zeskanować? Chyba są takie miejsca gdzie skanują :-?

GACUŚ
13-01-2007, 08:28
beti555 popytaj znajomych na pewno ktoś ma skaner a jak nie to aparat cyfrowy i ci strzelą fotkę lub zeskanują.
A jak nie masz takich znajomych to musisz poszukać w punktach ksero (dobrych profesjonalnych punktach ) albo w punktach od reklam , może też w kafejce internetowej.
Tak dokładnie to mi ciężko powiedzieć bo nigdy nie szukałem takiej usługi bo posiadam aparat cyfrowy oraz skaner.
Pozdrawiam

beti555
13-01-2007, 09:22
Dziękuję za odpowiedzi :)
Cyfrówka, ktora posiadam, nie mozna zrobic takiego zbliżenia :( Poszukam skanera :wink:

Pozdrawiam,
B.

GACUŚ
13-01-2007, 09:40
możesz zrobić normalną fotkę w dobrej rozdzielczości a potem tą fotkę przerobić (obciąć) lub wyciąć interesujący cię fragment np programem: IrfanView

ArtiW
13-01-2007, 20:43
Idz do dobrego punktu xero. Powinni miec skaner