PDA

Zobacz pełną wersję : Co na sciany wewnetrzne w systemie Thermomur ?



MiA & Wojtek
12-01-2007, 15:57
Co poradzilibyscie "rzucic" na sciany wewnetrzne budowane w systemie Thermomur-25 ?
Na podstawie kilku dobrych rad uzyskanych na lamach forum chcielismy na sciany parteru polozyc tynk a tam gdzie trzeba (sciany dzialowe poddasza) wykorzystac plyty G-K.
Dzisiaj dowiaduje sie ,ze nasz budowlaniec bijac sie w piersi i zaklinajac na wszelkie swietosci poleca nam na calosc G-K :-?
Prosze o podpowiedzi...czy to prawda?
Przekonania wielkiego do G-K nie mam,ale jesli rzeczywiscie bedzie to najlepsze rozwiazanie...trzeba bedzie sie z tym pogodzic :cry:
Przepraszam,ze znowu mowa o tynkach,ale...odnosnie wyzszosci tynkow lub K-G na scianach styropianowych nic nie znalazlam :roll:

MiA & Wojtek
12-01-2007, 21:56
podpowiedzcie prosze...
plissssss

MARKOG
12-01-2007, 21:57
w piątek - po pracy?
takie pytania to od poniedziałku :)

MiA & Wojtek
12-01-2007, 22:03
w piątek - po pracy?
takie pytania to od poniedziałku :)

no dobrze...
co wolicie - wodka z sokiem,czy schlodzona czysta ? 8) :lol:
a nastepne pytanie - co mam "polozyc" na sciany ze styropianu :roll: :wink:

Krzysztofik
12-01-2007, 23:18
Tylko G-K.
Miałem taką adaptacje, zmieniłem na Ytong.
Podejzewam, ze w projekcie masz zapis o możliwości zmian :wink:

MiA & Wojtek
13-01-2007, 09:38
Tylko G-K.
Podejzewam, ze w projekcie masz zapis o możliwości zmian :wink:

moze i mam..w chwili obecnej nie mam dostepu do niej :oops:
liczylam na doswiadczenie osob,kotre podejmowaly taka decyzje lub wykonawcow ..bo jak od wiekow wiadomo projekty sobie a zycie sobie :wink:

Artur K.
13-01-2007, 13:45
Z doświadczenia, mogę powiedzieć, że najlepszy wybór to tylko płyta KG. Ale już robiłem takie zlecenia, gdzie nataką powierzchnię szedł tynk MP-75 z podwójną warstwą siatki dociepleniowej jako warstwa zbrojąca. tylko że ta ostatnia opcja jest dość kosztowna i wymaga dość dużej staranności wykonania. Tą metodą wygłuszamy i ocieplamy często sufity w blokach i starym budownictwie. :) :lol: