PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie - LK&22



climber79
12-01-2007, 19:28
Planuje zakup i budowę takiego projektu:

http://www.dom-jednorodzinny.pl/index.php?Product=609&Page=5&Search=1&Realisations=&Wnetrza=&Min=&Max=&Width=&Floor0=1&Floor2=&Floor3=&Garage=1&Entrance=#bottom

Co sądzicie o projekcie i o tej pracowni? Czy ktoś kupował u nich projekt lustrzany Słyszałem że w niektórych pracowniach czasem są problemy typu - lustrzane odbicie robione na ksero - a nie mam zamiaru odczytywać wymiarów w lusterku :)

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi bardziej doświadczonych forumowiczów.

climber79
13-01-2007, 11:15
No to może na dobry początek zmiany które chcę wprowadzić:

- po "płaskiej" stronie dachu dołożenie okna połaciowego aby były symetrycznie - wypadnie w pokoju na poddaszu
- mechaniczna wentylacja - może razem z piecem z zamkniętą komora spalania pozwoli na wyeliminowanie komina - tego obok schodów - jeszcze dobrze tego nie rozważyłem
- w łazience na górze rezygnacja z kibelka na rzecz prysznica
- zamknięcie przejścia między kuchnią a salonem - w kuchni raczej na pewno nie będzie drzwi ale wejście jednak z korytarza
- troszkę mnie boli ten kominek na rogu - ale nie wiem co z nim zrobić może trochę domknę salon z tamtej strony ??

Bełatka
13-01-2007, 19:50
Kupowalam od tej pracowni odbicie lustrzane, nie było żadnych problemów, zwróć uwagę na wentylację .

climber79
14-01-2007, 18:14
Dziękuje za informacje. Jutro chyba kupuje projekt - może jeszcze ktoś do tego czasu podzieli się swoimi sugestiami?

melisa
19-01-2007, 21:49
Od 2 miesięcy mieszkamy w lk 126, po drobnych zmianach udało nam się stworzyć funkcjonalny, fajny domek. Ten projekt też wygląda bardzo sensownie, powodzenia.