PDA

Zobacz pełną wersję : Hydraulik



Kejt
13-01-2007, 05:32
:D
Witam.
Chciałabym się podzielić jednym z wielu moich doświadczeń podczas budowania domu.
Otóż budowę domu zaczęliśmy i skończyliśmy w latach 1998/99.
Niczego nie robiliśmy sami, prócz pilnowania ekip.
Murarze - szkoda gadać, a może raczej przysłowiową książkę można by było napisać.
Elektryk - nie najgorszy,ale strasznie " denerwujący ".
Hydraulicy, przez przypadek w czasie rozmowy w sklepie poleceni jako wspaniali fachowcy,rzetelni,dokładni i trochę ceniący się./nie tacy znowu też baaardzo drodzy /
Wybudowaliśmy dom 3 kondygnacyjny ok.260 mkw.pod Warszawą.
Sprzedaliśmy dom latem 2006 roku, i przymierzamy się do rozpoczęcia budowy domku o wiele mniejszego, bo 120 mkw. też w tyh samych okolicach.
Sami będziemy korzystali tylko, ale za to koniecznie z ww. hydraulików i z czystym sumieniem możemy ich polecić.
Mieszkaliśmy przecież w poprzednim domu ponad 7 lat i w czasie tych lat ani razu nie mieliśmy do niczego zastrzeżeń, a wręcz byliśmy zachwyceni.
Pozdrawiam i w razie pytań - chętnie na każde odpowiem. :D

Barbossa
13-01-2007, 09:18
myślisz, że jeszcze żyją?

albo jeszcze są w polsze?

Kejt
13-01-2007, 21:33
Nie za bardzo wyczuwam ton twojej odpowiedzi.
Żyją mają po ok.40 lat, nadal robią w fachu i są fantastyczni w tym co robią. :evil:

vanderbobo
13-01-2007, 21:49
Nie za bardzo wyczuwam ton twojej odpowiedzi.
Żyją mają po ok.40 lat, nadal robią w fachu i są fantastyczni w tym co robią. :evil:

są fantastycznie ale ich drugi raz nie wieźmiecie ? :lol: :lol:

Kejt
13-01-2007, 22:01
Dobra rada :
należy zawsze czytać dokładnie to co ktoś pisze, a nie między wierszami i wytwarzać historie, które nie istnieją.
Wyrażnie napisałam, że są bardzo dobrzy i tylko i wyłącznie ich weżmiemy.
Nasuwa mi się stwierdzenie,że piszą powyżej zazdrośni i niedocenieni przez nikogo jacyś hydraulicy. :wink:

mdzalewscy
13-01-2007, 22:02
znam kilka spawdzonych ekip, może nie najtańszych ale znających fach,

ale fantastycznych jeszcze nie spotkałem

retrofood
13-01-2007, 22:05
A ja jestem dobry, tani, a i tak żadna mnie nie chce ...

agnieszkakusi
13-01-2007, 22:16
Kejt, może przez to, że masz taką małą liczbę postów zostałeś odebrany jako " reklama" własnej firmy?

andre59
13-01-2007, 22:42
Z pozycji inwestora żaden wykonawca nie jest i nie powinien być "fantastyczny" ani zachwycający.

mdzalewscy
13-01-2007, 22:56
A ja jestem dobry, tani, a i tak żadna mnie nie chce ... a widzisz , nie jesteś dobry raczej, często cena dla niej nie ma znaczenia

partner
13-01-2007, 23:04
A ja jestem dobry, tani, a i tak żadna mnie nie chce ...
bo nie jesteś hydraulikiem :D

bezele
14-01-2007, 11:04
Z pozycji inwestora żaden wykonawca nie jest i nie powinien być "fantastyczny" ani zachwycający.

Chyba ze wsadzaja te swoje rurki tam gdzie nie powinni chodzi oczywiscie o tych hydraulików.....;) :):)

Lharhard
14-01-2007, 12:30
Ja mam instalacje klejoną z pvc w mieszkaniu w bloku, brat z teściem sami ja wykonywali, a ma juz dobre 6-7 lat i nie mam zastrzeżeń ( powtarzam jest to instalacja klejona, o której można na tym forum przeczytać wiele złego :P ). Wręcz jestem zachwycony. Polecam wszystkim mojego brat i jego teścia :)

retrofood
14-01-2007, 12:56
Z pozycji inwestora żaden wykonawca nie jest i nie powinien być "fantastyczny" ani zachwycający.
A jak dokładnie wygląda pozycja "Inwestora"?

zgudi
14-01-2007, 14:20
Z pozycji inwestora żaden wykonawca nie jest i nie powinien być "fantastyczny" ani zachwycający.
A jak dokładnie wygląda pozycja "Inwestora"?


polecam 6/9 :D :D :D

andre59
16-01-2007, 11:59
Z pozycji inwestora żaden wykonawca nie jest i nie powinien być "fantastyczny" ani zachwycający.
A jak dokładnie wygląda pozycja "Inwestora"?


polecam 6/9 :D :D :D
:D no nie czytaliście po literkach,
napisałem "Z pozycji", a nie "w pozycji" :wink: :D