PDA

Zobacz pełną wersję : coraz d?u?sze nicki - lito?ci !



magmi
16-05-2003, 12:22
Pewnie zaraz mnie wyrzucą z tym tematem na "forum dyskusji o forum" :grin:, ale tu więcej osób przeczyta ten apel więc jednak umieszczam go w Wymianie Doświadczeń.
_____________________________________
LUDZIE!!!
NIE TWÓRZCIE NICKÓW NA PÓŁ STRONY!
Ostatnio:
Dzban ze Starej Miłosnej
Tańczący z Myśami
no i dzisiejszy rekord:
TenKtóryNieBoiSięNiczegoNawetBudowania
AAAAAAA!!!
____________________________

Po pierwsze i najważniejsze:
te pseudonimy poszerzają sekcję autora wątku, a zwężają sekcję samych wiadomości (treści) - wystarczy spojrzeć na wątek Okiennice.Niedługo treść będzie w 2-centymetrowym słupku ze względu na 10-centymentrową sekcję autorów :sad:

Po drugie:
Jak się zwrócić w rozmowie do kogoś takiego?!

Po trzecie (to moje osobiste, subiektywne odczucie):
te długie nicki są irytujące. Tu dodam od razu że sama na początku takie długie pseudo sobie wymyśliłam, ale szybko zmieniłam je na krótkie, bo też mnie ten mój własny nick zaczął denerwować...:grin:




<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: magmi dnia 2003-05-16 13:23 ]</font>

Osówka
16-05-2003, 12:29
Zgadzam się z tym. Zdaje się,że to jakiś mały sadysta, któremu się nudzi i robi sporo zamieszania swoją osobą. Może wydaje mu się,że ożywia forum? Jeśli jest istotą myślącą szybko się zorientuje, jeśli nie - będzie kontynuawać proceder.

magmi
16-05-2003, 12:36
Droga Redakcjo!

Wprowadźcie ograniczenie w długości nicków, albo zawijajcie nazwy w sekcji autorów!

16-05-2003, 12:38
40 znaków na nicka to chyba lekka przesada?

Redakcja
16-05-2003, 12:52
Dla dobra Forum i jej użytkowników zablokowaliśmy długie nicki już istniejące. Ich użytkowników prosimy o zrozumienie i zarejestrowanie się ponowne.

jabko
18-05-2003, 17:37
Cóż za szybka reakcja. Dobrze, ze mój nick ma tylko 5 znaków.
I nie nazwałem się JabkoPiekneIcudowneNiczymMiłośćWciepłąLetnią Noc