PDA

Zobacz pełną wersję : Nietypowy temat-Wichura



Leszko
14-01-2007, 21:06
Wiem że temat nie powinien być tutaj, ale u mnie na kaszubach wieje jak
ch-l-ra. Jak mam spać,a mieszkam na samej górce. Prąd jeszcze mam i nawet internet jest.

retrofood
14-01-2007, 21:36
Wiem że temat nie powinien być tutaj, ale u mnie na kaszubach wieje jak
ch-l-ra. Jak mam spać,a mieszkam na samej górce. Prąd jeszcze mam i nawet internet jest.
A co na to żona? Nie boi się i nie szuka schronienia?

casandra75
14-01-2007, 21:42
Zapewnie Leszko ma piewnice :wink: i tam żona sie schowała... :lol: :lol:

casandra75
14-01-2007, 21:43
Sory 8)

eRaf
14-01-2007, 21:47
Wiem że temat nie powinien być tutaj, ale u mnie na kaszubach wieje jak
ch-l-ra. Jak mam spać,a mieszkam na samej górce. Prąd jeszcze mam i nawet internet jest.
Spoko, wiatr już słabnie i raczej o takiej sile długo się u nas nie pojawi :wink:
Ciesz się że masz prąd, w okolicach Pucka, a szczególnie Karwi to jest dopiero przechlapane, każda wichura, nagły deszcz i prądu niet

Leszko
16-01-2007, 08:35
Wiem że temat nie powinien być tutaj, ale u mnie na kaszubach wieje jak
ch-l-ra. Jak mam spać,a mieszkam na samej górce. Prąd jeszcze mam i nawet internet jest.
Spoko, wiatr już słabnie i raczej o takiej sile długo się u nas nie pojawi :wink:
Ciesz się że masz prąd, w okolicach Pucka, a szczególnie Karwi to jest dopiero przechlapane, każda wichura, nagły deszcz i prądu niet
No i dzisiaj mam piękną słoneczną pogodę - będzie dłuższy dzionek, aż się chce pracować.

mockba
16-01-2007, 11:28
a ja niemialem neta 2 dni z pradem bywa roznie, ostanio jakos dziala i to i to ale niewieje juz tak mocno.. zobaczym, ale od kiedy mieszkam w dzungli musze sie z tym pogodzic ze tak moze byc ... a konkretnie okolice pucka tj. mrzezino

pozdrawiam

Capricorn
16-01-2007, 11:34
a ja niemialem neta 2 dni z pradem bywa roznie, ostanio jakos dziala i to i to ale niewieje juz tak mocno.. zobaczym, ale od kiedy mieszkam w dzungli musze sie z tym pogodzic ze tak moze byc ... a konkretnie okolice pucka tj. mrzezino

pozdrawiam

w mrzeżynie w ogóle net jest? ;-)

Lasy Was powinny chronić od wiatrów ;-)

Pozdrawaim moją ulubioną miejscowaść wakacyjną (opcja za Regą ;-) )

mockba
16-01-2007, 11:41
w mrzeżynie w ogóle net jest?

Lasy Was powinny chronić od wiatrów

Pozdrawaim moją ulubioną miejscowaść wakacyjną (opcja za Regą )


mowimy chyba o innej miejscowosci chodzi mi o MRZEŹINO k. pucka ...a oferta internetu jest wsumie dosc obszerna poza telepsem ktorego nielubie 2 radjowki, netia.

Capricorn
16-01-2007, 11:46
koło pucka, powiadasz? to nie wiedzialam... sorry za zamieszanie.