PDA

Zobacz pełną wersję : SP-1506 z Studioprojekt



darsalam
16-01-2007, 08:05
Witam
czy ktoś buduje lub budował dom SP-1506 z pracowni Studio Projekt z Cieszyna.Może ktos na Śląsku?Co o nim sądzicie ?Może podzielicie się uwagami.Nie za duży dla rodzinki 4 osobowej?

http://www.studioprojekt.pl/projekt.php?id=SP-1506&idk=3&strona=&str=projekty.php

Na forum jest bardzo mało o nim.

pzdr
darsalam

pluszku
16-01-2007, 17:09
Domek OK
Dla mnie jednak za drogi :(

Nonez
17-01-2007, 22:42
Witam,
Projekty z pracowni Sudio Projekt jakimś dziwnym trafem nie budzą zbyt wielkiego zainteresowania. Jesteś chyba trzecią osobą która zainteresowana jest ich projektem. Ja od pewnego czasu próbuje rozkręcić wątek z projektem SP 2005, który to projekt mam zamiar budować, wszystko w nim jest sensownie rozplanowane, ale niestety dach 2-spadowy bez lukarn, wejście bez dworskich kolumienek i przez to prawie zerowy odzew.
Uważam że większość projektów z tego biura jest OK, a to czemu nie mają uznania na forum jest dla mnie zagadką. Może Cieszyn leży zbyt daleko dla większości forumowiczów.
Pozdrawiam i gratuluje wyboru firmy i projektu.

darsalam
18-01-2007, 12:37
Nie jeszcze go nie wybrałem ale jest w moim centrum zainteresowań (tak zresztą jak kilka innych w tym też SP-2005).Ja mieszkam blisko Cieszyna i o ironia losu dzwoniłem do tegoż biura i pan stwierdził,że w naszym regionie go nikt nie buduje :( .Mam jeszcze troche czasu więc chce mieć przemyślany projekt.Jak jesteś daleko z SP-2005?

pzdr

Nonez
18-01-2007, 18:10
Witam, a to ciekawe że nikt nie buduje domów z ich pracowni w pobliżu źródła. Czyżby ot tak na przekór, aby nie dać zarobić sąsiadom, czy z innych powodów?

Ze swoim SP jestem na etapie uzgadniania zmian z architektem adaptującym projekt do mojej działki.

Planuję w tym miesiącu projekt zakupić a z budową ruszyć wiosną, mam nadzieje że zdąże załatwić wszystkie z tym związane formalności.

Szkoda tylko że na forum nie ma osób które budują ten projekt, bo podobną projekt ten się sprzedaje (tyle dowiedziałem się od szefa). Pewnie nie zaglądają do internetu z braku czasu "bo budują" :lol: lub nie wiedzą o takim forum. :oops:

Pozdrawiam

Nonez
18-01-2007, 18:16
A oto link do dyskusji nad moim projektem SP 2005
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=73003&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

mint
28-01-2007, 15:33
Mieszkam w SP-1506...
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania

Nonez
28-01-2007, 22:09
Witam!,
Jak miło że w końcu ktoś się odezwał z grupy "SP" i to już mieszkający w takowym domku. Można więc mniemać iż domy z tej pracowni są budowane.

Co do szczegółowych pytań zapewne one powstaną, podejrzewam że w trakcie budowy będzie ich bardzo dużo. Na wstępie chciałbym się tylko dowiedzieć jak układała się współpraca z biurem projektowym, oraz czy sam projekt jest wystarczająco szczegółowy bez jakichś rażących błędów technicznych.

Pozdrawiam

mint
30-01-2007, 14:57
... Na wstępie chciałbym się tylko dowiedzieć jak układała się współpraca z biurem projektowym, oraz czy sam projekt jest wystarczająco szczegółowy bez jakichś rażących błędów technicznych.

Pozdrawiam

nie było rażacych błędów, współpraca układała się dosyć pozytywnie.
Pamiętam tylko, że nie mogłem się doprosić z biura kontaktu do kogoś kto zakupił już ten projekt...
k.

darsalam
07-03-2007, 06:43
Jednak po przeanalizowaniu plusów i minusów zdecyduję się na znacznie popularniejszy nawet w moich okolicach projekt SP-1505 też z tego samego biura.Lepiej chyba zainwestować w powierzchnie użytkową dla mieszkańców niż dla auta :lol: Więc jeżeli ktoś budował lub jeszcze buduje to niech się odezwie chętnie bym wysłuchał rad budujących ten dom

darsalam
13-03-2007, 11:49
Byłem w sobotę w Cieszynie na osiedlu gdzie pobudowano same SP-1505. :P Jest już ich chyba ponad 20.Zmodyfikowane jedne bardziej jedne mniej.Nawet bardzo fajnie sie prezentują.Tylko dlaczego nikogo nie można spotkać na forum :o kto ów domek budował

rozyczka1191
30-10-2009, 23:00
ja buduje sp 1001