PDA

Zobacz pełną wersję : piec na groszek -HEITZ ?



prosciu
16-01-2007, 11:13
spotkałem sie z takimi kotłami mogę je kupić w podobno dobrej cenie ale nic na ich temat nie wiem
www.heitz.pl
moźe ktoś takowy ma albo nimi handluje albo rozwaźał jego zakup
na stronie teź mało wiadomości jakoś ....

kazda informacja mile widziana





ps.
tworzę nowy temat bo na forum znalazłem 2 posty i to tylkoz nazwą tego pieca

kaczorek.
16-01-2007, 11:35
no ale my tez nie wiemy co chcesz kupić który z tych kotłów ?
zakładam ze jakiegos eko groszka do domku czyli np. 14-24 kw

oj wiele piecyków oglądałem podczas wyboru kotła dla siebie ale tego nie spotkałem, na stronie nie znalazłem specyfikacji do tego kotła :( nic poza opisem dla karpia, zadnych danych technicznych i parametrów cena np: 7100 netto za 24 kw wcale nie jest atrakcyjna :( biorac pod uwagę ceny firm które na polskim rynku maja cos do powiedzenia.

prosciu
16-01-2007, 12:06
zgadza sie zastanawiam sie nad 24
ceny są normalne ale mam "dojście" tylko nie wiem czy warto się szarpać jakokaźe się ze utargowałem lepszą cenę ale za byle co
stąd moje dylematy

kaczorek.
16-01-2007, 13:36
zgadza sie zastanawiam sie nad 24
ceny są normalne ale mam "dojście" tylko nie wiem czy warto się szarpać jakokaźe się ze utargowałem lepszą cenę ale za byle co
stąd moje dylematy

hmm dojscie - to opowiem tu swoją historie ;)

zdecydowałem sie na piec elektromet 25 kw w cenie 7900 brutto i zaczeły sie poszukiwania dostawcy ,
i właśnie trafiło sie dojście bo jakiś tam znajomy ma znajomego a on ma hurtowinie wod-kan c.o. i może załatwic taniej - podjechałem pogadałem bedzie super cena to ja zadowolony - ale za 2 dni telefon super ceny nie bedzie bo podajnik chce z lewej strony i jakies tam problemy sa itd itp.
może byc ten co chce za 7500 brutto po upuscie (no ale do tego montaz wlasny + transport własny ok 30 km) mysle dobre i te marne 400 stówki ale poszukam dalej


suma sumarum kociol kupiłem nie u znajomego tez ektrometa 25 kw z dostawa do samego garażu i z montazem do tego zasobnik cwu 200 litrowy z grzalką w obudowie stalowej! razem za 8000 brutto :)
wnioski wyciag sam