PDA

Zobacz pełną wersję : Zemsta pani wicepremier



piechocinski
16-01-2007, 21:39
Zemsta Pani Wicepremier…

Co jak co ale Zyta Gilowska w myśl porzekadła „jak Kuba Bogu ….”z nawiązką oddaje Kazimierzowi YES ,YES ,YES .Marcinkiewicz zapomniał starą prawdę ,że Kobieta pamiętliwą bywa i nie zapomni upokorzenia szybkiego zdymisjonowania .Pamiętamy przecież jak to jeszcze premier Marcinkiewicz szybko pod potrzeby opinii publicznej wyrzucił Minister finansów z rządu ,by po chwili jak okazało się ,że opinia publiczna raczej współczuje pomówionej sugerować możliwość Jej powrotu do Rady Ministrów. Nie miał okazji jednak już tej propozycji podtrzymać bo wolą Szefa skierowany został na odcinek samorządowy i miał ratować warszawski ratusz dla PIS. Kolejny raz naraził się Pani Profesor kiedy w swoich ambicjach widział się po przegranych wyborach w Rządzie Jarosława Kaczyńskiego nie tylko na funkcji Ministra Gospodarki ale też i wicepremiera koordynującego politykę gospodarczą .Postawił Szefa w trudnej sytuacji wyboru mniejszego zła :wybrać lidera klasyfikacji na najcieplejszy polityczny uśmiech czy też postawić na Panią Zytę i kolejny raz zrobić na złość Platformie Obywatelskiej. Wybór Kaczyńskiego znamy. Upokorzony Marcinkiewicz rzucony został tym razem na bankowy front do PKO BP na dodatkowy dokształt w charakterze doradcy. Rozpisano konkurs na Prezesa i do niego ma skutecznie się przygotować Pan Kazimierz choć jak pokazuje droga Skrzypka w nowej politycznej od ponad roku rzeczywistości z prowizorki ,którą zawsze bywa pełnienie obowiązków można jak ma się polityczne plecy dojść na sam bankowy szczyt .Może plecy Marcinkiewicza nie są aż tak mocne w PIS jak nam się do niedawna wydawało bo wypowiedz Gilowskiej pokazuje ,że już w politycznych kręgach władzy można sobie pozwolić na kwestionowanie pozycji i umiejętności byłego Premiera. Jak się dostanie takie ciosy w krótkim czasie jak Marcinkiewicz to i nie dziwota ,że Jego drzewo się mocno pochyliło a na pochyłe nie tylko kozy jak widać ochoczo skaczą.

[email protected]

Luc Skywalker
16-01-2007, 21:41
Jak dla mnie , to za krotko napisane .

niktspecjalny
16-01-2007, 22:26
Jak dla mnie , to za krotko napisane .

sorki za śmiałosc ..wy sie znacie???

niktspecjalny
16-01-2007, 22:28
No chyba ,że nie lubisz tego Pana?
Ale tą wersje odrzucam. :wink:

Dopuser
16-01-2007, 23:00
Jak dla mnie , to za krotko napisane .

Najważniejsze że domek fajny... a i działeczka niczego :P

Goni_Mnie_Peleton
16-01-2007, 23:10
Nic o infrastrukturze? :-?

I w dodatku zmienil Pan styl :cry: :cry: :cry:

A juz bylem taki zachwycony Pana tworczoscia , a tu serwuje nam Pan cos co kazdy moze przeczytac w gazecie :(

Zadnych informacji o trakcji kolejowej , nowych drogach , zadnych wyliczen i prognoz :-?

Blagam Pana niech Pan zacznie pisac po staremu :wink:

Nieco zawiedziony wierny czytelnik.

Zochna
16-01-2007, 23:11
Jak dla mnie , to za krotko napisane .

Najważniejsze że domek fajny... a i działeczka niczego :P

to prawda . i nazwa projektu taka bezpretensjonalna :P

oskar0259
16-01-2007, 23:25
Panie piechocinski!
Na felietonistę to sie Pan nie nadajesz. Od razu widać te technokratyczne ciągoty. Radzę więc to, co PT Koleżanki i Koledzy: zmień Pan styl (i miejsce).
P.S. Dzieki Panu mogę "zaliczyć" 999 post. Tylko czy warto strzępić język w odpowiedzi na w sumie oszołomskie i nic nie wnoszące wystąpienie?
A tak na marginesie może wypije Pan ziółka na uspokojenie?