PDA

Zobacz pełną wersję : Docieplenie-tynkowanie



18-05-2003, 12:55
U mnie robiła fajna ekipa.Szybko i posprzątali po sobie.Dostałem fakturę,gwarancję i wszystko co potrzebne do uzyskania dopłaty 25% z funduszu termoizolacyjnego.Wyszło mi po przeliczeniu 37 zł za metr.Poznań.Pozdrowionko.

Mareko
20-05-2003, 22:16
o jakim funduszu termoizolacyjnym mowisz ?

10-06-2003, 19:57
o jakim funduszu termoizolacyjnym mowisz ?
Fundusz związany z audytem energetycznym
[email protected]

10-06-2003, 19:58
U mnie robiła fajna ekipa.Szybko i posprzątali po sobie.Dostałem fakturę,gwarancję i wszystko co potrzebne do uzyskania dopłaty 25% z funduszu termoizolacyjnego.Wyszło mi po przeliczeniu 37 zł za metr.Poznań.Pozdrowionko.
Podejrzanie za tanio- ile za R , ile za M

pyrka
23-06-2003, 21:04
Gościu, ten pierwszy Gość miał na myśli chyba tylko robociznę bez materiałów. :-?

Wowka
24-06-2003, 10:31
Przypuszczam, że codzi tu o dofinansowanie przez urząd miasta/gminy z funduszu Ochrony Środowiska działań proekologicznych. Co do ocieplenia budynku to wchodzi w grę tylko ocieplenie nie nowo budowanego domu lecz budynku postawionego przed rokiem .... i tu niestety nie pamiętam czy to był rok 1990 i czy też jeszcze wcześniej.
Podobnie, można uzyskać zwrot częsci kosztów wynikających z zamiany ogrzewania węglowego na gazowe (olejowe?). Warunki podobne.
Przy nowej inwestycji zwrotu można oczekiwać tylko w przypadku budowy przydomowej oczyszczalni ścieków zamiast szamba.
Niestety nie wszystkie gminy są tak "szczodre". Należy się dowiedzieć czy Twoja Rada Miasta/Gminy podjęła stosowne uchwały.
Jeszcze jedno. Część zwrotu inwestycji która została sfinansowana dotacją nie podlega uldze budowlanej PIT.
Pozdrawiam

docieplenia
10-07-2003, 19:35
to raczej drogo chyba ze dom jest wysoki lub ma duzo gzymsow i takich tam.

Generalnie ceny ksztaltuja sie w okolicach W-wy od 20-35 z full opcja czyli panowie wchodza wszystko zabezpieczaja klient o nic sie nie martwi z wyjatkiem pieniedzy ;) robia - sprzataja - faktura gwarancja do widzenia.

dla samych tynkow jest to odpowiednio 10-20zl