PDA

Zobacz pełną wersję : Dom naszych marzeń z Muratora vis-a-vis C126



koszula5
18-01-2007, 20:56
Kochani!!!
Decyzja w końcu zapadła! :D Wybraliśmy i kupiliśmy z miom kochaniem najbardziej optymalny i naszym zdaniem najpiękniejszy gotowy projekt domu o nazwie vis-a-vis C 126.
Przedstawiony w Muratorze orientacyjny koszt budowy jest diabelnie wysoki, ale myślę, że uda mi się zjechać z kosztów.
Jeżeli ktoś z Was pobudował lub buduje tego typu cacko błagam o kontakt bo chciałbym na własne oczy zobaczyć od zewnątrz w skali 1:1 i posłuchać doświadczeń związanych z budową. Proszę się nie obawiać nie jestem "intruzem"
:oops:
Dzięki z góry i pozdrawiam

darekul
19-01-2007, 11:24
witam:)
ja buduję vis a visowy domeczek:), takze jezeli cokolwiek Cie interesuje to proszę o pytania, z tym obejrzeniem to chyba będzie problem bo z opisu widzę że dzieli nas nie mala odleglosc :(
pozdrawiam i gratuluję wyboru:)

Charlik
31-01-2007, 14:25
Ja również buduję wg tego projektu z drobnymi zmianami:)
Na razie jestem dopiero na etapie pozwolenia na budowę - już jest i czekam na wiosnę żeby rozpocząć budowę.

Mikazuu
31-01-2007, 16:52
Potwierdzam, projekt cudny.... :) :)
Bardzo mi sie podobał, ale ostatecznie powstaje indywidualny (inspirowany poniekąd właśnie C126).

Gratuluję wyboru!!!! :)

tomekkow
25-06-2007, 21:22
Dajcie prosze znac, gdzie mozna zobaczyc ten domek. Chcialbym podjac dobra decyzje i zobaczyc go chociaz z zewnatrz. Ewentualnie prosze chociaz o zdjecia, bo prezentacja w katalogu zawsze wyglada inaczej.


Pozdrawiam


Tomek
[email protected]

KotWie
17-07-2007, 20:58
Witam!
Mam prośbę do Tych z co budują. Chwalcie się pomysłami na zmiany w tym projekcie. Ja np. szukam miejsca na spiżarkę, chciałbym mieć jakiś "kąt" na komputer, myślę o kącie nachylenia dachu. Pozdrawiam

OSIN
12-10-2007, 23:18
Oto propozycja rzutu



http://img208.imageshack.us/img208/6868/visavispozmianachgm2.jpg (http://imageshack.us)


Tak w skrócie:
- większy salon, wieksze okno
- likwidacja garażu
- w pom. 7 garderoba
- pom. 10 i 11 łazienka
- pom. 12 C.O. i pralnia
- kominek do rogu
- pom.5 mały gabinecik z przesuwanymi drzwiami od salonu i wyjściem na taras
- likwidacja podcienia od sypialni, czyli trzeba by było cofnąć dach



Pzdr

magda27
28-12-2007, 12:38
witam, czy ktoś buduje ten domek z okolic lublina?
bardzo proszę o odp.

pblochu
30-12-2007, 15:48
Buduję ten domek, ale w okolicy Warszawy
A co najciekawsze sąsiad dosłownie 0,5 dalej zbudował go w tym roku i już mieszka- szczęściarz!
W każdym razie życzę ci powodzenia