PDA

Zobacz pełną wersję : Chodniki i podjazdy



moniga
21-01-2007, 10:26
Z czego macie wyłożone chodniki i podjazdy do garażu. Co sprawdziło się waszym zdaniem, czego nie polecacie i ile to kosztuje. Proszę o podzielenie się wrażeniami :lol: Jestem ciekawa waszych doświadczeń.

Nikola79
21-01-2007, 11:38
POdjazd do garazu bede miala wylozone kostka granitowa , siedzi sobie przed garazem i czeka na wiosne
osobiscie kostka brukowa mi sie nie podoba , lubie naturalne rzeczy , a tkaraz i sciezke bede miala wylozona jakims kamieniem ale jeszcze niewiem jakim

retrofood
21-01-2007, 11:58
Najlepsze są takie plastykowe kratki, podobne do dawnych skrzynek na piwo. Wypełnia się je ziemią, sieje trawę i ...już!
Mają dwie ważne zalety:
1. niczego nie widać, tylko trawę,
2. Nigdy nie zrobią się w trawie koleiny.
Widziałem to na jakichś targach budownictwa.

VIP Jacek
21-01-2007, 16:21
mnie tez podoba się kostka granitowa, tylko ta cena :cry:

Nikola79, powiedz jaką grubość kostki kupiłaś na ten podjazd, bo chyba musi być grubsza niz ta do chodzenia?

Nikola79
21-01-2007, 19:49
Nikola79, powiedz jaką grubość kostki kupiłaś na ten podjazd, bo chyba musi być grubsza niz ta do chodzenia?


A CZY TA KOSTKA MA JAKIES GRUBOSCI?? BO NIE SLYSZALAM O TYM , jakas normalna kostka granitowa jaka wykladaja nawet ulice ( u nas jest rynek tym wylozony) ja mialam szczescie bo kupilam 10 ton za 1500 zl , ale do tego dokupie jeszcze ciemna szara zeby byly 2 kolory