PDA

Zobacz pełną wersję : jak"wrysować"dom w taką działkę?



swapik
22-01-2007, 21:14
Witam!

Mam dośc nietypową działkę
-długośc 40 m
-szerokośc z jednej strony to 15 m a z drugiej 25m

Wiem,że odległość ścian domu od granicy to 3 lub 4 metry-dom jaki wybrałem jest dośc długi,tak ,że odległość jego jednego rogu to ok 2 metry od granicy działki(potem stopniowo się zwiększa oczywiście)-czy te 3 i 4 metry dotyczą jakiegokolwiek częsci domu?Mam nadzieję,że nie zamotałem za bardzo.. :oops:

I pytanie nr 2:
W warunkach zabudowy mam napisane,że jest to działka typu PU czyli"tereny nieuciążliwej działalności gospodarczej typu usł. lub prod.z dopuszczeniem budowy mieszkań dla właścicieli"

Ale moje pytanie dotyczy głównie dachu że ma być on dwuspadowy lub jednospadowy a prawda jest taka,że dom,który mam na oku ma dach kopertowy :cry: dodatkowo sąsiad,który ma działkę powstałą z podziału jednej na dwie(ja mam drugą część)ma tam już dom z dachem kopertowym-czyżby miał inne warunki zabudowy :o

Pozddrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi... :wink:

GACUŚ
22-01-2007, 21:38
Witam

czyżby miał inne warunki zabudowy

Na to pytanie najlepiej sam odpowiesz czytając dokładnie swoje warunki zabudowy .
Jeżeli masz napisane dach stromy to możesz mieć dach dwu spadowy , cztero spadowy itd , ale pod warunkiem że nie masz określonego kata nachylenia dachu

Pozdrawiam

EZS
22-01-2007, 21:45
3 m dotyczą ściany (też rogu domu) a 4m okna (też dachu, bo są na połaci czyli dalej od ściany) . 2 m nie da rady żadną częścią domu.