PDA

Zobacz pełną wersję : kultowy wątek



piechocinski
23-01-2007, 14:08
LUC kultowy wątek to przesada chyba że takie sąsiedzkie małe dowartościowanie -wiadomo okolice zacnego grodu Piaseczno zobowiązują.Coś w tym jest ze mimo wszystko nośnik papierowy lepiej się czyta to do komentarza ze popijająć poranną kawusię można było przejsc przez tekst o cargo ,zamówienie na Kraków przyjmuję z radością ,uwaga małe co nieci znalazło sięw budzecie na obwodnicę Skawiny ,dawajcie znac co tam robia

michal_m
23-01-2007, 14:45
Czyżby to była próba założenia rzeczonego wątku?

Majka
23-01-2007, 15:50
kultowy powinien rozpocząć sie merytorycznym tekstem. Takim, do którego trzeba podejśc ze trzy razy :roll:

Goni_Mnie_Peleton
23-01-2007, 20:00
....uwaga małe co nieci znalazło sięw budzecie na obwodnicę Skawiny ,dawajcie znac co tam robia

Daje slowo , ze gdybym tylko mogl to pojechalbym i sprawdzil .... no ale nie moge teraz :(
Obiecuje jednak sprawdzic pod koniec lata. Mam w planach taki "objazd" po Krakowie i okolicy by zobaczyc jak sie wszystko przez 5 lat zmienilo.

Pozdrawiam z USA :wink:

Goni_Mnie_Peleton
23-01-2007, 20:01
kultowy powinien rozpocząć sie merytorycznym tekstem. Takim, do którego trzeba podejśc ze trzy razy :roll:

A po trzech razach , czytelnikowi otwieraja sie nowe horyzonty ... i rozne takie rzeczy sie dzieja :wink:

Zochna
23-01-2007, 20:19
podpisuje liste obecności :)

Luc Skywalker
23-01-2007, 21:09
Brawo Piechocinski .
Ale jak Majka zauwazyla , powinienes zaczac od tekstu przez duze t . Jak polatasz troche po forum , to zrozumiesz . Moglbym dac Ci gotowca , ale lubisz chyba wyzwania ?