PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za budowę domku jednorodzinnego "Granat"



fato
23-01-2007, 17:12
http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/granat/
Murarz powiedział mi za ten budynek z piwnicami wraz z przykryciem dachu całą robocizną od "a do z" 29000 zł. Czy to dużo za taki domek czy w sam raz bo nie mam ogólenj orientacji cenowej w tego typu sprawach. Z góry dziękuje za pomoc.

fato
31-01-2007, 16:30
No więc czy ktoś może coś napisac w związku z powyższym tekstem??? Bardzo bym prosił o poradę.

karol3000
31-01-2007, 17:17
Witam,

ja mam troszkę inne problemy, ale śledząc tematykę co ile po ile to jeśli Twój murarz ma to zrobić sam to potrwa WIEKI. Ale myślę że ta cena ulegnie zmianie na Twoją niekorzyść.

Pozdrawiam

fato
31-01-2007, 21:44
Otóż nie to jest cała ekipa i to jest stan surowy otwarty więc trwać będzie szybko:)oczywiście umowa z firmą budowlaną będzie, tylko mi chodzi o to czy to nie jest przypadkiem za dużo te 29000zł???

karol3000
01-02-2007, 07:17
Witam,

przeglądając w dalszym ciągu inne opinie i wypowiedzi na forum to tak naprawdę to niska suma. Ludzie budują podobne gabarytowo domki.

Gdzie jest ukryty sekret tej ekipy budowlanej ???

Pozdrawiam :)

fato
01-02-2007, 17:30
Chyba żadnego sekretu nie ma dużo znajomych już postawili domki przez tą firmę i było jak najbardziej wporządku. Są zadowoleni.

zes
04-02-2007, 19:44
Chyba żadnego sekretu nie ma dużo znajomych już postawili domki przez tą firmę i było jak najbardziej wporządku. Są zadowoleni.

a gdzie budujesz bo też jestem ciekaw ekipy ;-)

fato
04-02-2007, 23:41
Buduje w województwie świętokrzyskim koło Kielc. Niestety ekipa mi się zmieniła i inna ma mi robić od fundamentów po strop na piętrze bez dachu za 15000zł.

anijka
20-02-2007, 12:25
http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/granat/
Murarz powiedział mi za ten budynek z piwnicami wraz z przykryciem dachu całą robocizną od "a do z" 29000 zł. Czy to dużo za taki domek czy w sam raz bo nie mam ogólenj orientacji cenowej w tego typu sprawach. Z góry dziękuje za pomoc.

Witam,
stan surowy naszego granata jest już zamknięty. Koszty robocizny - niewielkie, ponieważ mąż budował wraz z moim teściem (w sierpniu 2006 - wystartowaliśmy). Co do ceny - to całkiem niewiele. W naszej okolicy biorą za taki domek od 30 000 do 35 000. Pewnie koszty robocizny wraz z wypłwem siły roboczej bedą rosły, więc nie ma się co zastanawiać, jeśli firma pewna.

Pozdrawiam
Ania

anijka
20-02-2007, 12:26
http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/granat/
Murarz powiedział mi za ten budynek z piwnicami wraz z przykryciem dachu całą robocizną od "a do z" 29000 zł. Czy to dużo za taki domek czy w sam raz bo nie mam ogólenj orientacji cenowej w tego typu sprawach. Z góry dziękuje za pomoc.

Witam,
stan surowy naszego granata jest już zamknięty. Koszty robocizny - niewielkie, ponieważ mąż budował wraz z moim teściem (w sierpniu 2006 - wystartowaliśmy). Co do ceny - to całkiem niewiele. W naszej okolicy biorą za taki domek od 30 000 do 35 000. Pewnie koszty robocizny wraz z wypłwem siły roboczej bedą rosły, więc nie ma się co zastanawiać, jeśli firma pewna.

Pozdrawiam
Ania

wasiek
02-05-2007, 16:35
Witam,
mój granat właśnie się stawia. Na chwilę obecną wyciągają ściany poddasza i zaraz będą robić dach. Za stan surowy zamkniety zmodyfikowanej wersji granata ( 200m2 i wiele innych zmian ) zapłacę 35.000 pln. Wszystko byłoby ok, gdyby nie opóźnienia spowodowane brakiem pracowników. Stan surowy zamkniety miał być postawiony do grudnia 2006r.
A tak na marginesie to dlaczego nikt sie nie odzywa i nie opisuje swoich postępów budowlanych? Ucieszyłam się jak znalazłam informacje o budowaniu przez Was takiego samego domku. Ciekawa tez jestem jak sprawdza sie w użytkowaniu ten domek. Może odezwie sie ktos kto już mieszka w wybudowanym domku - anijka?
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że ktoś z Was się odezwie :)