PDA

Zobacz pełną wersję : Kto poleci stolarza z warsztatem? Warszawa i okolice



aniajanek
24-01-2007, 16:01
Kończę budowę domu.
Potrzebuję kredens do jadalni, komodę do salonu, szafę w przdpokoju z "mokrym wieszakiem", półeczki i........
Na rynku jest dużo niepraktycznych mebli, wszystko jest takie malutkie i wąskie, albo z czasów Ludwika XVI. Poza tym, mógłby bezpośrednio zarobić pomysłowy rzemieślnik. :roll:

Pozdrawiam Anna

Leesou
24-01-2007, 20:13
Mnie robił stolarz z Konstancina:
1. Łazienkę - meble prawie jak w pokoju bo tak chciałem. Nie żałuje wydanych pieniądzy
2. Szafkę na buty do przedpokoju. Szafka musiała byc dopasowana stylem do starej szafy lekko rzeźbionej. Tu stolarz wyczuł krew ofiary i wyssał ze mnie kaskę.
Ale fachowiec jest niezły bo nie brał żadnej zaliczki. Powiedział że najpierw zrobi szafkę a potem się dogadamy. Jak mu powiedziałem że to za drogo to on mi odparł to ja ją sobie zostawię bo mi się podoba. A ponieważ i mnie się spodobała więc rad nierad zapłaciłem.
Jesli chcesz mogę dać namiary mailem.

aniajanek
24-01-2007, 20:47
Zaryzykuję, poproszę o kontakt z tym krwiopijcą, może mnie uda się porozmawiać o cenie :o

Leesou
24-01-2007, 21:13
Stolarz: Marek Andziak 0-22 756 39 65; 0-508-347-428
A facet wcale nie jest krwiopijcą. Po prostu zrobił ładny mebel wg mojego projektu a jak już go zrobił to mu się spodobał. Dodatkowo zobaczył że mnie sie też podoba więc pociągnął po cenie. Nie było w tym nic nieuczciwego. Po prostu dobre rzeczy drogo kosztują. Niestety w drugą stronę to jakoś nie zawsze działa tzn drogie rzeczy nie zawsze są dobre :lol: