PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi Dewro - co z jakością?



trobe
26-01-2007, 07:30
Pytanie do użytkowników, bo wszyscy piszą, że ładne (owszem) i drogie (o, tak) ale czy cena odpowiada jaości?
Konkurencja narzeka i odradza (jak zwykle?). Jak jest naprawdę?

Charlie
26-01-2007, 11:15
...widziałem tej firmy drzwi zewnętrzne z dębiny po 2 latach użytkowania - bez zarzutu. Ale ... spytaj się tam jakiegoś szpeca czy ramiaki skrzydła drzwi w fazie produkcji łączą na tzw kołki czy mikro wczepy i daj cynk.

Pozdro

alison
26-01-2007, 12:06
Pytanie do użytkowników, bo wszyscy piszą, że ładne (owszem) i drogie (o, tak) ale czy cena odpowiada jaości?
Konkurencja narzeka i odradza (jak zwykle?). Jak jest naprawdę?

zapomniałeś dodać, że w obecnej chwili czeka się na nie 16 tygodni - u mnie to właśnie zdyskwalifikowało tego dostawcę, choć co do wzoru i ceny (o zgorozo :roll: ) byłam już przekonana na TK

trobe
26-01-2007, 14:10
zapomniałeś dodać, że w obecnej chwili czeka się na nie 16 tygodni - u mnie to właśnie zdyskwalifikowało tego dostawcę, choć co do wzoru i ceny (o zgorozo :roll: ) byłam już przekonana na TK

Termin nie jest dla mnie problemem, mam jeszcze trochę czasu. Odstrasza mnie cena, zwłaszcza że firma dolicza kolejne % za każde inne, niż w standardzie rozwiązanie oraz nietypowe rozmiary. Dlatego chcę poznać opinie użytkowników, czy są to drzwi naprawdę dobrej jakości.

Charlie, zapytam.
Co lepsze? Mikrowczepy?

kris_r
26-01-2007, 18:58
A ja się zdecydowałem na DEWRO, przekonało mnie jak porównałem sobie ich wyroby z produktami PORTY np.Cordoba. Szczególnie seria NOWA przypadła mi do gustu. Z tego co się dowiedziałem od 1 lutego jest zwyżka ceny Dewro o jakieś 8%. Pochwalcie się ine udało Wam się rabatu wynegocjować?

Charlie
26-01-2007, 19:19
...kołki :roll:

trobe
27-01-2007, 12:24
A ja się zdecydowałem na DEWRO, przekonało mnie jak porównałem sobie ich wyroby z produktami PORTY np.Cordoba. Szczególnie seria NOWA przypadła mi do gustu. Z tego co się dowiedziałem od 1 lutego jest zwyżka ceny Dewro o jakieś 8%. Pochwalcie się ine udało Wam się rabatu wynegocjować?

Porównuję raczej nie z Portą a z Inter Door. Czekam na wycenę, więc jestem jeszcze przed negocjacjami.

trobe
27-01-2007, 12:25
...kołki :roll:

No proszę, totalny ze mnie laik.

SNCF
27-01-2007, 12:35
...

tadzel
27-01-2007, 14:25
A ja za poradą fachowców z Forum zamiast zewnętrznych drzwi metalowych ocieplanych "GERDY" kupiłem drzwi drewniane i przeklinam dzień tej decyzji.

kris_r
27-01-2007, 17:28
Inter Door był sporo droższy od Dewro, przynajmniej model który mi się podobał. Natomiast do Cordoby porównałem, aby uspokoić swoje sumienie, że wydaję taką kasę.
Na razie dostałem 17%, ale nie zakończyłem jeszcze rozmów. Jutro zdecyduję z kim podpisać umowę.

gośka57
27-01-2007, 18:16
Inter Door był sporo droższy od Dewro, przynajmniej model który mi się podobał. Natomiast do Cordoby porównałem, aby uspokoić swoje sumienie, że wydaję taką kasę.
Na razie dostałem 17%, ale nie zakończyłem jeszcze rozmów. Jutro zdecyduję z kim podpisać umowę.
Witaj
Możesz napisać, ile masz skrzydeł, że dostałeś 17 %? Właśnie czekam na ich wycenę, więc taka informacja byłaby dla mnie cenna :wink:
pzdr
gośka

kris_r
27-01-2007, 18:50
łącznie wyszło 14 skrzydeł

DO TADZEL:
mógłbyś napisać coś więcej. Pewnie mówisz o drzwiach zewnętrznych, a mnie ten wybór też czeka (na razie myśle o ofercie firmy VITRA)

Charlie
27-01-2007, 22:39
A ja za poradą fachowców z Forum zamiast zewnętrznych drzwi metalowych ocieplanych "GERDY" kupiłem drzwi drewniane i przeklinam dzień tej decyzji.

Dlaczego ? Co się stało ? :cry:

gośka57
28-01-2007, 09:18
łącznie wyszło 14 skrzydeł


Dziękuję za odpowiedź :D U mnie aż 17 skrzydeł :-?

kris_r
28-01-2007, 22:39
Daj znać czy wynegocjowałaś większy rabat (oczywiście przy założeniu jeszcze "starych" cen)

trobe
29-01-2007, 18:47
łącznie wyszło 14 skrzydeł


Dziękuję za odpowiedź :D U mnie aż 17 skrzydeł :-?

Dokładnie, jak u mnie. Już teraz zastanawiam się, skąd na nie wziąc kasę? :-?

kris_r
29-01-2007, 21:05
no i zamówiłem. Większość z serii Nowa (703, 704 i 705) oraz aby ograniczyć koszty, do mniej "ważnych" pomieszczeń z serii Standard. Dałem się "naciągnąć" żonie na bezprzylgowe BF3 oraz futryny 90st.

trobe
30-01-2007, 07:33
no i zamówiłem. Większość z serii Nowa (703, 704 i 705) oraz aby ograniczyć koszty, do mniej "ważnych" pomieszczeń z serii Standard. Dałem się "naciągnąć" żonie na bezprzylgowe BF3 oraz futryny 90st.

Na jakim rabacie ostatecznie się zatrzymałeś?
W moim mieście, niestety, jest tylko jeden wyłączny dystrybutor, więc negocjacje mogą byc trudne. Na razie nadal czekam na wycenę.

kris_r
30-01-2007, 07:50
urwałem na koniec 200zł na otarcie łez i mniejszą wpłatę przy zamówienu (miało być 30%).
Niestety proste porównywanie ofert na konkretne modele nie było możliwe, gdyż dystrybutorzy różnie liczyli sobie cenę wyjściową (nie chcieli udostępnić mi oficjalny cennik Dewro). Dlatego oferty traktowałem całościowo.

trobe
30-01-2007, 20:52
No cóż, podzielę się swoimi informacjami, kiedy dostanę ofertę.

kapelusik
30-01-2007, 23:26
Dałem się "naciągnąć" żonie na bezprzylgowe BF3 oraz futryny 90st.

Nie pomyliło Ci się BF3 z BF2?
A jeżeli BF3 to gdzie mocowane?

kris_r
31-01-2007, 08:02
Nad BF2 sie zastanawialiśmy, ale któryś z montażystów zniechącił nas do tego typu zawiasów. Wybraliśmy BF3 (takie oznaczenie funkcjonuje u dystrybutorów Dewro) takie jak na stronie http://www.dewro.pl/rozwieralne.html w pozycji "Drzwi rozwieralne bezprzylgowe chowane".

kapelusik
31-01-2007, 15:11
Ok, nie wiedziałam ze jako BF3 określane są bezprzylgowe chowane.
Dzięki.

trobe
31-01-2007, 21:46
Może odezwie się ktoś, kto już użytkuje takie drzwi?

Bastekpred
20-06-2007, 23:46
A ja się zdecydowałem na DEWRO, przekonało mnie jak porównałem sobie ich wyroby z produktami PORTY np.Cordoba. Szczególnie seria NOWA przypadła mi do gustu. Z tego co się dowiedziałem od 1 lutego jest zwyżka ceny Dewro o jakieś 8%. Pochwalcie się ine udało Wam się rabatu wynegocjować?

15%

a Tobie?

SNCF - u jakiego dystrybutora dostałeś te 15%

Bastekpred
20-06-2007, 23:49
Inter Door był sporo droższy od Dewro, przynajmniej model który mi się podobał. Natomiast do Cordoby porównałem, aby uspokoić swoje sumienie, że wydaję taką kasę.
Na razie dostałem 17%, ale nie zakończyłem jeszcze rozmów. Jutro zdecyduję z kim podpisać umowę.

Hejka, kris_r a kto Tobie dał te 17%. Też rozeznaję DEWRO.

hollly
21-06-2007, 00:15
Bastekpred
dewro masz niedaleko więc proponuję podjechać bezpośrednio do nich:)
mała wieć obok czechowic-dziedzic

hose_manuel_cardinal
09-05-2016, 22:25
Witam.
Odświeżę wątek bo być może ktoś szuka drzwi wspomnianej firmy.
Krótki opis mojej współpracy z w/w firmą.
Zamówione dwie pary drzwi i tunel.
Po 11 tygodniach czasu oczekiwania na realizację, rozpakowaniu drzwi przez montażystów...obydwa skrzydła wypaczone, jeden zawias srebrny, drugi złoty. Panowie oczywiście zabrali drzwi ze sobą.
Reklamacja nr 1: po naciskach ze strony sklepu udało się zrealizować zamówienie w 5 tygodni.
Montażyści rozpakowują drzwi na budowie...w jednej parze uszkodzony rant (w fabryce zrobiono w tym miejscu zaprawkę i z mokrym lakierem włożono do kartonu), w drugich drzwiach uszkodzona (prawdopodobnie w czasie transportu) ościeżnica.
Reklamacja nr 2-czas trwania: 4 tygodnie.
Łączny czas oczekiwania na realizację zamówienia w firmie Dewro: 20 tygodni tj.5 miesięcy.

Dla przykładu drzwi zamówione na górę (DRE). Wszystko w terminie, bez uszkodzeń.

Cena drzwi Dewro-3000PLN/para
DRE- 800PLN/para.

Komentarz pozostawiam Czytelnikowi.

Pozdrawiam

jajoner
22-08-2017, 18:27
Drzwi jakościowo dobre, wykonanie uważam solidne.Dramat to serwis.Po pięciu latach spontanicznie pękła mi szyba w drzwiach wewnętrznych ,po telefonie do firmy uzyskałem informacje ze drzwi nie sa serwisowane ,jedyna opcja to zakup całego nowego skrzydła ,śmiechu warte.Musialem temat sam załatwić na miejscu.Zalosne !!!

feliksm690
22-08-2017, 19:05
Jakość jest różna w wielu produktach, Firma ma stronę a tam kontakt. Można zadzwonić