PDA

Zobacz pełną wersję : strasznie gorzki sukces



piechocinski
27-01-2007, 14:05
Strasznie gorzki sukces…

Polska wojna domowa wokół wyborów szefów Komisji w Parlamencie Europejskim za nami .
Teraz wszyscy najbardziej hałaśliwi uczestnicy tej bijatyki ogłaszają sukces .Swoje zwycięstwo odtrąbiła Platforma Obywatelska ,do wygranych zaliczyli się wszyscy politycy PIS z prezydentem i premierem na czele .Żadnej refleksji nad tym co się wydarzyło..Żadnego slowa nawet na zapleczu kuchni politycznej wypowiedzianego szczerze .Polska polityczna elita „ dała ciała „ ,nowego uzysku nie widać a wymiana ciosów w tej sprawie niewspółmierna …A może warto zapytać jeszcze raz po co PIS jest w nieznaczącej frakcji ,czy tylko dlatego ,że wśród europejskich chadeków jest PSL i PO ?Przecież gdyby te partie były razem (o co zabiegałem jako polityk PSL przez ostatnie lata ) w decydującej o europejskich sprawach opcji chedecko-ludowej to nie trzeba by walczyć o szefa jednej komisji.Bylibyśmy obok Niemców najliczniejszą reprezentacją narodową we frakcji z olbrzymią i skuteczną dla polskich spraw siłą rażenia .Pozostającym poza frakcją chadecką poliykom PIS zostawało tylko wystepowanie z zewnątrz z naciskiem na decyzje frakcyjne pod sztandarami obrony narodowych interesów.Co ma Polska z Bielana jako jednego z wiceprzewodniczących PE co mogłaby mieć z współpracujących ze sobą solidarnie europarlamentarzystów PIS,PO i PSL zjednoczonych w obronie polskich realnych interesów w najsilniejszej frakcji Europejskiego Parlamentu.Ogłaszając sukces panowie pomyślcie o zmarnowanej kolejny raz szansie .

raffran
27-01-2007, 14:20
"......pomyslcie o zmarnowanej kolejnej szansie......"
To przeciez do nich nie dociera,no moze nieliczni to zrozumieja,ale co oni moga?

Goni_Mnie_Peleton
27-01-2007, 15:55
Bardzo prosze dla oslody , napisac tak jak za starych dobrych postow .... o infrastrukturze.

Pozdrawiam :D

Luc Skywalker
27-01-2007, 22:38
Piechocinski

Tym razem mnie zaskoczyles . O ile wczesniejsze Twoje posty byly klarowne i dosc latwe do przeczytania ze zrozumieniem , to ten jest dla mnie zbyt trudny . Napisz o co Ci chodzi . Czego chcesz . Dokad zmierzasz . Co chcesz osagnac oprocz slawy molojeckiej . Czyli : Januszek ! sprez sie .

Goni_Mnie_Peleton
28-01-2007, 00:31
Tak sobie mysle , ze jak dalej bedzie Pan pisal takie posty jak powyzszy to dopadnie Pana lewakk i wtedy to juz .... przechlapane.

Pozdrawiam :D

PS
Luc wykaz wiecej zrozumienia dla Pana Piechocinskiego.
W koncu jest on politykiem a to przeciez przypadlosc nieuleczalna :wink:

Zochna
28-01-2007, 14:08
nie wiem czemu sie czepiacie.
ja zrozumialam.
wiekszosc nawet bez czytania tekstu.

Luc Skywalker
28-01-2007, 19:58
ja zrozumialam.
wiekszosc nawet bez czytania tekstu.

Czyli zalapalas podtekst . Obiecuje , ze jak do wtorku Piechocinski nie wyjasni , to przejezdzajac przez Iwiczna , bede nieznosnie trabil .

piechocinski
29-01-2007, 18:57
trąb do woli byle morsem ,w mojej okolicy to powszechny sposób porozumiewania się.Zresztą LUC jak się jest z Piaseczna to nie uchodzi nie zwracac na siebie uwagi,w koncu to u nas będą wybory za społeczne dowodzenie klubem sportowym .Przy tym casus Gronkiewicz i 700 wojtów i burmistrzów to małe piwo z pianką