PDA

Zobacz pełną wersję : Anonimowi do roboty!



23-05-2003, 22:12
Z nowego forum wyrzucono Anonimowych. Może to ostatnia okazja, żeby sobie trochę poszaleć?
"Anonimowi z wszystkich forów łączcie się!"
A jakże- Anonimowy!

Krystian
23-05-2003, 23:26
Daremne żale,próżny trud,
bezsilne złorzeczenia...
Anonimusy poszły już
w odmenty zapomnienia...:lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Krystian dnia 2003-05-24 00:27 ]</font>

24-05-2003, 10:37
Niby nas nie lubią ale jak nas zabrakło to wszyscy płakali! :smile:

Anonimuś

24-05-2003, 12:44
Jeszcze pokażemy wszystkim zarejestrowanym na co nas stać!!!
Bój to jest nasz ostatni...
:smile:
ANONIMUS

24-05-2003, 14:20
Guzik warte te wasze nicki, mozna rownie dobrze pozostac anonimowym uzywajac kilku nickow.

Cala ta zabawa muratora w budowanie na forum mnie smieszy.

24-05-2003, 17:45
I mnie też śmieszy, a zwłaszcza autorytatywne wypowiedzi kogoś, kto dopiero planuje budowę a już zna się absolutnie na wszystkim (ponad 1000 postów)...

24-05-2003, 18:00
Wypowiedzialem sie kiedys na forum jako uzytkownik pewnego systemu, odpowiadajac przy tym na szereg pytan na priva jednego z forumowiczow, ktory slabo sie orientowal w zagadnieniu.,

Po jego kilku kolejnych postach na forum to on wlasnie zaczal uchodzic na eksperta :smile: :smile:

Powtorze dlatego ponownie: kupa smiechu to forum muratora i juz.
I nie bierzcie do siebie tych wszystkich "wskazowek" i dyskusji, zapytajcie lepiej fachowcow, bledy drogo kosztuja.

24-05-2003, 18:03
Wypowiedzialem sie kiedys na forum jako uzytkownik pewnego systemu, odpowiadajac przy tym na szereg pytan na priva jednego z forumowiczow, ktory slabo sie orientowal w zagadnieniu.,

Po jego kilku kolejnych postach na forum to on wlasnie zaczal uchodzic na eksperta :smile: :smile:

Powtorze dlatego ponownie: kupa smiechu to forum muratora i juz.
I nie bierzcie do siebie tych wszystkich "wskazowek" i dyskusji, zapytajcie lepiej fachowcow, bledy drogo kosztuja.

24-05-2003, 21:37
Facet w jednym wątku pisze, że stara się o kredyt żeby ruszyć z budową (własnych środków nie ma wcale!) a w drugim wątku wymądrza się, że zainstaluje rekuperator i zastanawia się nad pompą ciepła!
Ekspert, że hej!

25-05-2003, 09:26
macie racje
ale nie w 100 %

to forum ma jednak pewnien stopien przydatnosci
jest ono dobre zeby sie wgryzc w temat
jednak macie racje jesli chodzi o zaawansowana wiedze, to mozecie sobei darowac
zauwazylem, ze niestety brak tu prawdziwych fachowcow
zreszta wcale sie nie dziwie
tacy nie maja czasu ani ochoty siedziec na forum
tutaj przesiaduja tylko napalency, ktorzy wymieniaja sie "ich widzimisie"
i to wszystko
ma to pewna wartosc
ale nie szukalbym tu odpowiedzi na wazne pytania w ich koncowej fazie

krzyss
25-05-2003, 11:54
Mnie szkoda anonimów, niektórzy całkiem mądrze piszą. A że wstydzą się siebie - no, tam, takie kompleksy.

25-05-2003, 12:11
Dla mnie pozostajesz i tak anonimowy, w twoim profilu cale g...o
napisales

Karol_2
25-05-2003, 18:16
nie narzekajcie

nie jest zle
to forum jest jakie jest
i zadne pieprzenie tego nie zmieni

czasami sa fajne tematy i wtedy mi sie podoba i uczestnicze a czasami przez cale tygodnie nikt nei poruszy mnei interesujacych tematow

tak to juz jest

26-05-2003, 08:03
Wszyscy politycy wiedzą że prwdziwe poparcie sprawdza się w głosowaniu anonimowym, coś w tym jest że prawdziwe poglądy duża część ludzi woli podawać anonimowo to dlaczego tego nie wykorzstać? Na tym forum wypowiada się też sporo polonistów, których interesuje wyłącznie poprawność języka polskiego co się im chwali, tylko że tym sposobem zniechęcają ludzi, którzy popełniają literówki, robia błędy gramatyczne i ortograficzne często nie zamierzone a nikt nie chce być pulicznie wyśmianym chociaż pod swoim nickiem. Druga sprawa to poczta nie zawsze pożądana.

26-05-2003, 11:04
Karol2 gdzieś jest czyżby zaszkodziły Ci jarzyny z ledwo przerobionej lodówki albo umieściłeś ją nieopacznie koło rekuperatora w nowej piwnicy wybudowanej ponizej wód gruntowych i teraz wypompowujesz wodę?

26-05-2003, 13:52
Karol2 rób cóś samo sie nic nie zrobi a temat jest "jak ukręcić wole oko na budowie"

Bartt
26-05-2003, 15:54
"I mnie też śmieszy, a zwłaszcza autorytatywne wypowiedzi kogoś, kto dopiero planuje budowę a już zna się absolutnie na wszystkim (ponad 1000 postów)..."

możliwe, Anonimie,że pijesz do mnie :smile:, ale zwróć uwagę na:
1 - ilość postów świadczy o aktywności, a nie o doświadczeniu, choć jakieś przełożenie na pewno istnieje
2 - równie często pytam, jak udzielam odpowiedzi
3 - pytam by zdobyć wiedzę
4 - odpowiadam, gdy już ją posiądę
5 - nigdy nie robię tego autorytarnie :smile:
6 - istotnie w tematach o których 3 miesiące temu jeszcze niewiele wiedziałem dziś mogę uchodzić za cenne źródło wiedzy, ponieważ pytam, szukam i czytam więcej opracowań fachowych tygodniowo, niż większość z tych co zbudowali w czasie całej budowy :grin:
7 - ideą forum jest poznanie różnych opcji, dyskusja merytoryczna i wyciąganie z tego wszystkiego tego co ważne i cenne. Każdy wyciągnie co innego.

pisz, szukaj, pytaj i nie bądź malkontentem. Bartt

pwm
27-05-2003, 08:05
Budowa domu to z reguły spore wyzwanie i wiele niewiadomych.
Budowałem systemem gospodarczym i początkowo dopóki nie trafiłem na ekipę, która się na tym znała kosztowało to nas sporo nerwów i pieniędzy. Każda informacja o sposobach budowania, kłopotach iwestorów, nowych technologiach na naszym nieustabilizowanym rynku budowlanym była cenna i pomogła podjąć pewne decyzje.
Z perspektywy czasu stwierdzam że podstawą sukcesu w budowie domu jest dobra ekipa fachowców, inwestor oczywiście jest najważnieszy ale najlepszy to pewnie w swoim fachu a nie w budowie domu.PWM.

27-05-2003, 11:53
Och Karol_2 co się z Tobą dzieje, czyż byś rzeczywiście przejął sie budową, a tu takie piękne tematy latają "ile wizyt komornika na budowie", "błędy fotograficzne", "szambo czy płot betonowy szczelny", chłopie rób cóś. Wiem że i tak jest dostatecznie gorąco ale "ludzie na coś czekajo" (dla niewtajemczonych z lat 80'), i mogą przestać i co wtedy. Początek miałeś że cho...cho i co?