PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrodzenie na czas budowy?



pietrix
28-01-2007, 19:53
Zastanawiam się czy trzeba zrobić wg przepisów ogrodzenie na czas budowy. W tej chwili nie chcę wydawać kasy na ogrodzenie docelowe bo wiadomo że podczas budowy i tak się zniszczy. :(
Wjazd koparek, samochodów z materiałem czy innych pojazdów wykończy ogrodzenie. Natomiast jeśli jest potrzebne to myśle o wkopaniu paru słupków do ziemi i ogrodzieniu placu budowy taśmą ostrzegawczą?
Co o tym sądzicie? Jak było w waszych przypadkach? :)

Mirek_Lewandowski
28-01-2007, 20:00
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=22874

vanderbobo
28-01-2007, 20:55
zobacz fotki z mojego dziennika budowy tam jest płot na czas budowy od forntu

stukpuk
28-01-2007, 21:16
witam :)
Zobacz kilanaście postów dalej, jest podobny temat. Tam opisałem koszty i budowe mojego tymczasowego ogrodzenia.
Osobiscie jestem za tymczasowym ogrodzeniem, byle duży wiazd zrobić dla ciężkiego sprzętu.

MK496
17-04-2020, 05:44
Witam,
jako wlasciciel juz prawie ukonczonego domu, w ktorym juz mieszkamy, ale jeszcze bedziemy robic podjazd, strukture, ogrod polecam co nastepuje.
Najlepsza jest siatka lesna, tania i mozna jednoosobowo ja zdemontowac na duzym obszarze w kazdymm miejscu a potem zalozyc predko i wygodnie, w razie potrzeby wjazdu sprzetu ciezkiego, co ma miejsce bardzo czesto i nie wiadomo kiedy. Jak sie zrobi siatke (panele) docelowa, to jest trudniej. Na koncu mozna kombinowac z docelowym plotem. Aczkolwiek zawsze pewnie mozna zdemontowac ja, ale jest to bardziej upierdliwe .Pozdrawiam, Miro