PDA

Zobacz pełną wersję : REKLAMY



Krystian
24-05-2003, 05:19
Najnowszy numer Muratora pobił wszelkie swoje rekordy w różnorodności stron z reklamami, które bardzo skutecznie przeszkadzają w czytaniu i szukaniu danej strony.
Wiem,że gazeta żyje z reklam, ale niech nie będą ONE ważniejsze od TREŚCI, bo teraz mam niestety takie wrażenie...:sad:

pwm
27-05-2003, 10:32
Krystian. To nie jest "zaleta" tylko Muratora, wszystkie "kolorowe" mają 50% stron z reklamami, ma to jak myślę "krótkie nogi" bo ludzi irytują reklamy ciągłe i napastliwe więc kupują coraz mniej czsopism, skuteczność reklam spada, reklamodawcy rezygnują, "kolorowce" plajtują. Jakoś mi tak rymowo wyszło.Pzdr.PWM

Karolina
29-05-2003, 14:37
Krystian, reklamy w czasopismach są i będą. Naprawdę nie wiem po co robić z tego problem. W zyciu trzeba sobie radzić. Robi sie tak: przeglada się strona po stronie i wyrywa te, które są zbędne. Ja tak robię. Numer jest klejony, a nie szyty (ogromna zaleta), wiec cała reszta trzyma się razem.
Pozdrawiam,

Karolina
P.S. A swoją drogą, jeśli budujesz dom i masz tylko takie problemy to gratuluję!

Krystian
31-05-2003, 16:09
Karolina!
Dzięki za świetny pomysł...a reklamy posegreguję tematycznie i do archiwum, może sie przydadzą? :grin:

tdxls
20-06-2003, 14:36
Mnie tam reklamy aż tak nie przeszkadzają, a wyrywać szkoda mi jednak Muratora, taki powyrywany, to nie to co tygryski lubią najbardziej.