PDA

Zobacz pełną wersję : Ktore grzejniki są lepsze?



zenek_akcent
30-01-2007, 11:08
Prosze o opinie dotyczacych grzejników. Mam do wyboru grzejniki stalowe firm BUDERUS oraz PURMO, które moge zdecydowanie kupić bo cena jest prawie taka sama.

zenek_akcent
30-01-2007, 13:22
no tak wyglada na to że nikt nie ma takich grzejników, może sie juz nie stosuje i żyje w nieświadomosci, a moze mieć grzejniki to jest passe

sebo8877
30-01-2007, 13:57
Grzejniczki prawie identyczne. Stosuję zarówno te i te - i tu i tu zdarzają się reklamacje (purmo ostatnio wypyściło serię szybko korodującą)
Purmo ogolnie znam dłużej opinia b. pozytywna.
Ja do siebie do domu wybrałem Purmo.

Sebo8877

vanderbobo
30-01-2007, 15:58
też mam purmo ale czy się czymś różnią od innech ??? chyba ceną :D

janusz_21
30-01-2007, 19:25
Mam aluminiowe, w momencie kiedy miałem na "tapecie" ogrzewanie to ich cena niewiele odbiegała in plus od stalowych. Teraz mimo wszystko sądzę, że z racji na trwałość i estetykę też bym wybrał to samo.Udało się nam trochę potargować i mimo paniki cenowej w różnych sklepach i marketach w "Platformie" były w najlepszej cenie bodaj 27zł brutto za element. Ciekawa jest sprawa, o której słyszałem- KFA Kraków firmuje nie swojej produkcji grzejniki, oczywiście sprzedają drżej stąd zamiast przepłacać KFA kupilśmy włoskie taniej. A chciałem być patriotą! a tu taki knot! Radzę porównać ceny i moce grzejników i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Było tego kiedyś dużo na allegro, tylko pytanie czy taniej znaczy dobrze?- mowa o stalowych z aukcji.Powodzenia

PRO
30-01-2007, 19:44
Mam do sprzedania w dobrej cenie Cosmonowa lepsze od tych wymienionych wyżej, a cene dam lepszą, zostąło mi kilka typów jak będziesz chciał szczegóły napisz na priva.

PRO
30-01-2007, 19:48
Mam do sprzedania w dobrej cenie Cosmonowa lepsze od tych wymienionych wyżej, a cene dam lepszą, zostąło mi kilka typów jak będziesz chciał szczegóły napisz na priva.

beton44
31-01-2007, 06:22
hmmmmmm :o

jak nimi handelkujesz to od razu są od tego lepsze :-?

mojave
31-01-2007, 07:03
my mamy takiego typu:
http://www.kfa.pl/_img_produkty/pdf/1352.jpg

myslalam, że purmo bo mi sie tak jakos skojarzyło ale jednak nie, jakas inna nazwa tyle, że teraz nie pamietam

sebo8877
31-01-2007, 08:33
Mam do sprzedania w dobrej cenie Cosmonowa lepsze od tych wymienionych wyżej, a cene dam lepszą, zostąło mi kilka typów jak będziesz chciał szczegóły napisz na priva.

Konkrety proszę

Dlaczego lepsze??

Odpowiedź

Masz na nich większy zysk

I proszę tu bez takich knotów !!!

Sebo8877

KW100
31-01-2007, 09:12
A czy ktoś ma lub wiec coś o takich grzejnikach ?
http://www.allegro.pl/item162160377_grzejniki_grzejnik_duo_22_cv_60x60_5 lat_gwarancji.html

sprzedawca ma oczywiście mnóstwo innych wymiarów tych grzejników.

Warto nad tym się zastanawiać? Cena raczej atrakcyjna.

Może jakieś inne są jeszcze warte uwagi ?

rafal9
31-01-2007, 09:16
Ja mam buderusy,
wyglądają bardzo ładnie i solidnie - w porównaniu do innych.

PRO
31-01-2007, 09:30
Koniki, nie że mam bo nimi handluje tylko mam bo mi zostały gdy dom sprzedałem bez grzejników, jak chcecie to piszcie na maila a jak nie to kupcie sobie co chcecie.

Mam jeszcze vailanta do sprzednia w dobrej cenie ale widocznie kupiliście sobie coś za duże pieniądze i nie chcecie się przyznać że nie spełniło Waszych oczekiwań. :wink:

nikos83
27-04-2010, 14:31
Planuje kupić grzejniki aluminiowe. Robiłem już małe rozpoznanie i na rynku znalazłem grzejniki włoskie i z krakowa.
Cena podobna ale nie wiem jak jest z ich jakością i wykonaniem.
Czy moglibyście mi doradzić które wybrać? A może macie u siebie któreś z nich?