PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję wykonawców z inwencją twórczą mebli kuchennych...



Senser
31-01-2007, 13:10
Jak w opisie...
Jestem z okolic warszawy...
Może byście podali jakieś namiary??
Ceny (góra + dół = metr zabudowy)
Z jakich materiałów??
Może foty??

margie
31-01-2007, 19:31
zadern wykonawca nie zrobi ci mebli z inwencja tworcza. Tu musisz miec projektanta zinwencja tworcza:) A na czym ta inwencja ma polegac???

Senser
01-02-2007, 08:24
zadern wykonawca nie zrobi ci mebli z inwencja tworcza. Tu musisz miec projektanta zinwencja tworcza:) A na czym ta inwencja ma polegac???
Na dordztwie, propozycji ciekawych rozwiązań.
Nie mów mi, że nie ma takich bo sam z kilkoma i takimi i takimi współpracowałem.
Dla mnie fachowiec, który technicznie jest OK, ale doradzić nie bardzo umie to du.pa nie fachowiec....

mojave
01-02-2007, 08:29
szkoda, że nie mieszkasz blizej bo mam namiar na takich w Bielsku :D
Robili mi kuchnię i jestem bardzo, bardzo zadowolona i gościom tez sie bardzo podoba.
Wizje kuchni już mialam co i jak, ale oni podpowiedzieli mi kilka fajnych i praktycznych rozwiązań.
Może w jednej z grup warszawskich, ktos Ci cos poradzi?

margie
01-02-2007, 09:19
zadern wykonawca nie zrobi ci mebli z inwencja tworcza. Tu musisz miec projektanta zinwencja tworcza:) A na czym ta inwencja ma polegac???
Na dordztwie, propozycji ciekawych rozwiązań.
Nie mów mi, że nie ma takich bo sam z kilkoma i takimi i takimi współpracowałem.
Dla mnie fachowiec, który technicznie jest OK, ale doradzić nie bardzo umie to du.pa nie fachowiec....
skontaktuj sie z firma extrameble. podaje adres strony: www.extrameble.com

Ja z nimi wspolparcuje, maja wszytsko w swej ofercie, robia ze wszytskiego, a jak powiesz co chcesz, dasz rysunek kuchni, to ktos ze sklepow ich spzredajacych, czy wpopracodawcow na pewno ci doradzi cos interesujacego, potrzebnego i sensownego.

kasiaR
01-02-2007, 09:42
zadern wykonawca nie zrobi ci mebli z inwencja tworcza. Tu musisz miec projektanta zinwencja tworcza:) A na czym ta inwencja ma polegac???

Oczywiście,że są fachowcy z inwencja twórcza. Sama z takim współpracowałam. Oczywiście brał on pod uwagę nasze oczekiwania, ale pomógł nam i doradził wiele fajnych rozwiązań. Miał ciekawe i jednocześnie funkcjonalne pomysły.
Widocznie magie nie miałaś szczęścia do fachowców.

Senser namiary na fachowca wysłąłam wczoraj na priva. :wink:

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

Senser
01-02-2007, 14:27
Senser namiary na fachowca wysłąłam wczoraj na priva. :wink:

Pozdrawiam,
KasiaR :wink:

A dziękuje pani bardzo dotarło... :lol:

marzycielka74
01-02-2007, 14:52
szkoda, że nie mieszkasz blizej bo mam namiar na takich w Bielsku :D
Robili mi kuchnię i jestem bardzo, bardzo zadowolona i gościom tez sie bardzo podoba.
Wizje kuchni już mialam co i jak, ale oni podpowiedzieli mi kilka fajnych i praktycznych rozwiązań.
Może w jednej z grup warszawskich, ktos Ci cos poradzi?

Mam prośbę ,czy mogłabys podać te namiary ,co prawda jeszcze nie buduję domu ,ale może mi się przydać.Mieszkam koło Cieszyna.

michal_m
01-02-2007, 15:50
Wysyłam namiary na priv. Wprawdzie są dojeżdżający, ale często. No i cały czas kontakt mailowo-telefoniczny. Robiliśmy u nich już dwie kuchnie.

asana
01-02-2007, 22:19
Mojave - czy ja mogłabym prosic o namiary na Twoja ekipę kuchenną z Bielska? :) Czy to droga ekipa?

beaz
02-02-2007, 18:53
szkoda, że nie mieszkasz blizej bo mam namiar na takich w Bielsku :D
Robili mi kuchnię i jestem bardzo, bardzo zadowolona i gościom tez sie bardzo podoba.
Wizje kuchni już mialam co i jak, ale oni podpowiedzieli mi kilka fajnych i praktycznych rozwiązań.
Może w jednej z grup warszawskich, ktos Ci cos poradzi?

Witam serdecznie. Jestem z Wami dopiero od wczoraj :D
Mieszkam w Bielsku-Białej i jestem w trakcie prac wykończeniowych, jak również projektowania kuchni.
Czy mogłabym prosić o namiary na Twoich wykonawców mebli.
Z góry dziękuję.
Beata

Senser
21-02-2007, 14:09
Możecie mi podać jakieś ciekawe liny do wątków z naszego forum zawierających zdięcia realizacji mebli kuchennnych...
Straszna męka coś znaleźć...męcze się z tą "naszą" wyszukiwarką....
Byłbym wdzięczny...

Irkos
22-02-2007, 08:47
szkoda, że nie mieszkasz blizej bo mam namiar na takich w Bielsku :D
Robili mi kuchnię i jestem bardzo, bardzo zadowolona i gościom tez sie bardzo podoba.
Wizje kuchni już mialam co i jak, ale oni podpowiedzieli mi kilka fajnych i praktycznych rozwiązań.
Może w jednej z grup warszawskich, ktos Ci cos poradzi?

Również byłbym bardzo wdzięczny za namiary :D

Senser
05-03-2007, 09:28
podaje adres strony: www.extrameble.com
Ty...wiesz, że tam nie ma żadnego do nich kontaktu??!! :lol:

Renia
05-03-2007, 18:40
podaje adres strony: www.extrameble.com
Ty...wiesz, że tam nie ma żadnego do nich kontaktu??!! :lol:


E-mail: [email protected]
Reprezentant: Jacek Oledzki

Wyślij zapytanie
Poczta:
05-091 Ząbki
Ulica / miejscowość:
Piotra Skargi 41
Powiat:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Telefony:
(22) 762 40 85
Fax:
(22) 762 40 85
http//:
www.extrameble.com

kacper69
05-03-2007, 20:56
A jak te extrameble wyglądają cenowo?

Małgorzata & Bogdan
06-03-2007, 11:38
Jak w opisie...
Jestem z okolic warszawy...
Może byście podali jakieś namiary??
Ceny (góra + dół = metr zabudowy)
Z jakich materiałów??
Może foty??

Obejrzyj stronę producenta spod Warszawy www.chobot.com.pl - mają swoje duze biuro projektowe, kuchnie w róznych stylach, rózne rodzaje drzwiczek.