PDA

Zobacz pełną wersję : Znikaj?ce posty



Becik
26-05-2003, 10:28
W piątek napisałam zapytanie, dziś zaglądam na Forum w celu sprawdzenia czy są odpowiedzi - a tu nawet mojego pytania nie ma :sad:. Czy Szanowna Redakcja zdaje sobie sprawę ile wysiłku kosztowało mnie ( umysł ścisły ) napisanie taakiego dłuugaśnego postu??
Redakcjo, zechciej odpowiedzieć czy moje pytanie pojawi się tu znowu, czy może zostało ocenzurowane, czy też mam wysilić swój matematyczny umysł i wklepać pytanie raz jeszcze ??

JANK
29-05-2003, 11:40
Dwa razy otwierałem wątek "Dulux,dyrup czy dekoral?" i dwa razy zniknął. Myślę, że Redakcja leci w h..a.

Redakcja
29-05-2003, 13:22
Wątki nie są usuwane, tylko przesuwane do odpowiedniego działu. Znikający wątek może być efektem niedawnych kłopotów z przeniesieniem Forum na inny serwer i do nowszej wersji oprogramowania. Prosimy więc o ponowne zamieszczenie wiadomości.

JANK
02-06-2003, 08:26
Szanowna Redakcjo !
Wystarczy użyć opcji "szukaj" i wpisać tam JANK. System pokaże Państwu wszystkie moje publikacje. Jednak nie znajdziecie tam mojego postu " Dulux, dyrup czy dekoral ?" Z tego jest prosty wniosek - post został usunięty.

jolana
02-06-2003, 21:40
Moje posty też poznikały. Te najważniejsze po prostu napisałam jeszcze raz.
Ale swoją drogą Redakcja mogłaby bardziej się starać.

03-06-2003, 16:48
No to teraz wam dopieczemy za ten czas podły, kiedy nie mogliśmy pisać na forum. Drżyjcie!