PDA

Zobacz pełną wersję : projekt AD54 pracownia ARCIS



fredor
01-02-2007, 13:02
Czy ktos buduje dom ad-54 z pracowni Studio arcis

fredor
01-02-2007, 13:15
zapomniałem podać linka
http://www.studioarcis.pl/opis.php?id=134&b=1

co o nim sadzicie

olciu6
14-08-2007, 11:07
Witam,
mam pytanie czy zacząłeś już budowę tego domu? Jak ci sie on podoba czy spełnia twoje oczekiwania? Ja zakupiłem ten projekt,poczyniłem kilka zmian tj. przeniosłem kotłownie do garażu, zlikwidowałem jeden komin w pom. gospodarczym, zlikwidowałem wykusz z tyłu domu. na razie czekam na pozwolenie na budowę mam nadzieje że już na dniach ja otrzymam i zacznę budowę.
Pozdrawiam.

fredor
03-02-2008, 17:43
jestem na etapie stanu surowego zamkniętego na wiosnę zaczynam wykańczać domek. Na pytanie czy spełnia moje oczekiwania odpowiem jak już się wprowadzę.
ja też usunąłem wykusz z tyłu, kominy zostawiłem ale kosztem kotłowni powiększyłem łazienkę o wnękę prysznicową

pozdrawiam

olciu6
18-02-2008, 13:42
Witam, dzięki za odpowiedź, miałem zamiar rozpocząć budowę domu pod koniec zeszłego roku ale okazało się że działka jest podmokła (Zasypane rowy) i musiałem wykonać drenaż. Tak jak mówiłem w naszym AD 54 zlikwidowaliśmy wykusz z tyłu domu wybiliśmy drzwi do garażu pod schodami i przenieśliśmy kotłownie do pom.gosp w garażu zastanawiamy się nad piecem na eko-groszek. Dzisiaj otrzymałem wstępną wycenę od ewentualnego wykonawcy 200 000 zła za stan surowy otwarty (robocizna i materiały). Jezeli nie jest to kłopot to zamieść kilka fotek swojego domu jesteśmy z żona bardzo ciekawi jak będzie wyglądał w rzeczywistości.
Pozdrawiam

fredor
03-03-2008, 22:00
co do wyceny to dość dużo ja płaciłem pod krakowem 200 zł za m2 robocizna plus swoje materiały razem wyszło około 120000 stan surowy otwarty było to na początku tamtego roku
zdjęcie postaram sie zamieścić jak porobie jakieś nowe fotki bo mam same stare.
pozdrowienia

olciu6
04-03-2008, 10:46
Dziękuję za odpowiedź będziemy czekać z niecierpliwością. Pozdrawiam.

fredor
09-04-2008, 20:15
jeśli nie jest to problem napisz do mnie na priva mój mail to [email protected] jak bede mial twojego maila to bede pisal i wysylal zdjecia na maila jestem na etapie wylewek i tynkowania instalacje zrobione koszty wykonczenia naprawde przeogromne:)