PDA

Zobacz pełną wersję : "DZIADEK" Fabryka okien i drzwi



adaneta
01-02-2007, 21:32
Zastanawiam się nad kupnem drzwi zewnętrznych od "Dziadka", czy ktoś z Was użytkuje takie i mógłby podzielić się opiniami?
Aneta

Dorota_71
02-02-2007, 17:26
cześć
Mam około roku drzwi wejsciowe, są narazie ok.
Drzwi brata po pierwszym sezonie zostały zgloszone do reklamacji, potrwało trochę ale zamontowali takie same nowe.
Generalnie zrezygnowałabym z dziadka ale takie musiały być (blizniak). Nie mogłam trafić na bardzo podobne, stolarze liczyli mi jeszcze raz tyle za takie same a czy lepsze trudno powiedzieć.

adaneta
03-02-2007, 10:26
napisz, proszę z jakiego powodu brat reklamował te drzwi
i z jakiego drewna wybraliście
ja mam zamiar zamówić drzwi ze stałym naświetlem bocznym co znacznie podraża cenę, a dziadek daje jeszcze taką do przyjęcia (wyceniałam jeszcze w innych firmach i były juz dużo droższe, ale tak jak mówisz, nie koniecznie droższe musi być lepsze...)

mik99
03-02-2007, 13:20
Mam "Dziadka" i jestem w zasadzie zadowolony, użytkuję od 2 lat.

Dorota_71
04-02-2007, 07:05
cześć
Zaczeły mu się robić pęcherze, wokół szybki weneckiej, do kończ sprawy wyszło tych wybrzuszeń około 10 szt.( takie cm. na cm.) wada była na zewnatrz, wejscie jest częściowo osłonięte i pod dachem.
Poprostu wada producyjna.
Drewno, oj muszę sprawdzić, nie pamietam z jakiego mamy :oops:
W domu brat ma sosnowe dziadka, brał surowe i jak za taka cenę to są naprawdę dobre, mieszka 2 lata.
pozdrawiam

grzegorz10
04-02-2007, 08:11
Zastanawiam się nad kupnem drzwi zewnętrznych od "Dziadka", czy ktoś z Was użytkuje takie i mógłby podzielić się opiniami?
Aneta

Jeśli chcesz porównać sobie ceny zajrzyj tu
http://www.domex-drzwi.pl/
Nie mogłem znaleźć tego wontku ale ktoś niekorzystnie wypowiadał się na ich temat.