PDA

Zobacz pełną wersję : projekt GALAKTYKA pracownia DOBRE DOMY



magda9976
11-08-2005, 11:54
Szukałam i niestety nie znalazłam żadnej informacji na forum dotyczącej projektu Galaktyka. Chyba dlatego, że jest stosunkowo nowy.

http://www.dobredomy.pl/?id_project=66

co wy na to? Mnie się osobiście bardzo podoba środek i nawet spełnia wszystkie nasze wymogi, ale martwie sie, że bryła trochę skomplikowana co zapewne może boleć po kieszeni.

Każda wasza uwaga będzie dla mnie bardzo cenna

Pozdr.
Magda

JakubW
05-04-2006, 12:58
Napiszcie co sądzicie o tym projekcie
http://www.dobredomy.pl/?id_project=66

Ya
05-04-2006, 13:51
Szkoda, że wymiary poddasza są podane "po podłodze" a nie wg powierzchni użytkowej - więcej byłoby wiadomo o metraży na górze. Co do projektu to nie specjalnie mi sie podobają te wszystkie okrągłości, bo podrażają niepotrzebnie budowę. Poza tym łazienka na dole a zwłaszcza spiżarnia jest trochę mała. Pomieszczenie gospodarcze dziwnie wygląda tak w środku domu i nie podoba mi się ten korytarz, który prowadzi do łazienki i gabinetu. Ale dla mnie najbardziej brakuje garderoby - bo żona musi gdzieś trzymać miliony ciuchów ;)
Aaa i zrezygnowałbym z drugiego balkonu.
Poza tymi "drobiazgami" moim skromnym zdaniem jest OK.[/url]

stastny
05-04-2006, 14:51
O Manuela!!!!

Witam
Nie uważam, żeby łazienka na dole była za mała kibel, umywalka, natrysk - 4,5m jest ok... to samo ze spiżarnią
Nie podoba mi się za to łazienka na górze, po odjęciu skosów będzie niewielka... a dochodzi jeszcze przebiegający przez nią ciąg pieszy;-) relacji strych - hall
Pozatym chyba wszystko ok... oczywiście pod warunkiem, że ścianka kolankowa sięga wyżej niż do jajek :lol:
A tak wogóle to myślałem, że moda na manuelopodobne domy już minęła :P
Pozdrawiam
:wink:

grzesiekmirek
20-04-2006, 23:29
a dla mnie jest ok

danusia1
28-07-2006, 10:40
Witam. Ciekawa jestem czy zdecydowałaś się na budowe Galaktyki. Mnie ten dom także się podobna. Jeśli jeszcze zaglądasz na forum to daj odpowiedź.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam. Danusia

monika.KIELCE
03-02-2007, 17:12
cześć. Bardzo podoba mi się projekt galaktyka III (bez garażu) www.dobredomy.pl/?id_project=64&infopage=1 , dziwi mnie jego mała "popularność". A właśnie przed zakupem projektu chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o tym domu. Interesuje mnie jakich przeróbek dokonaliście, z jakich materiałów budowaliście ściany, jaki dach. Jaki jest faktyczny koszt stanu surowego zamkniętego. Bardzo prosiłabym o zdjęcia z realizacji, jeżeli takie posiadacie, może być na maila [email protected]

Ja zastanawiam się nad zamianą okienek okrągłych na kwadratowe i rezygnacją z okna w gabinecie na parterze (elewacja boczna) oraz okna dachowego z tej samej strony - i tak jest to u mnie pólnoc więc zysk światła niewielki. Chciałabym też "zamknąć" kuchnię. No i chyba najważniejsze - przystosować dom do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Proszę o wasze opinie i doświadczenia

Madzia151
11-08-2007, 14:29
Szukam osoby która pobudowała lub jest w trakcie budowy domu o nazwie GALAKTYKA .Jeśli byłaby taka możliwość to bardzo chciałabym go obejrzeć.

kujurek
16-08-2007, 00:30
Witam serdecznie i zapraszam na forum pod tym adresem http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=84060&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kilka obrazków z budowy jest także w moich galeriach zdjęć.
Pozdrawiam i zapraszam

marzmona
08-10-2007, 15:50
SZUKAM OSÓB KTÓRE BUDUJĄ TEN PIĘKNY DOMEK W OKOLICACH WARSZAWY. CHCIAŁABYM OBEJRZEĆ DOM W REALU mój e-mail: [email protected]

tomotom
02-01-2009, 07:03
czy ktoś jest mi w stanie doradzić coś na temat projektu galaktyka 1 lustrzane odbicie chodzi mi dokładnie o podpiwniczenie domek ma sie znajdować w krakowie. jakiegoś sprawdzonego projektanta (nie koniecznie drogiego) i chętnie jak ktoś ma taki domek bym go zobaczył w realu nie koniecznie w środku tylko z zewnątrz chętnie poznam mankamęty
Wszystkiego dobrego w nowym roku