PDA

Zobacz pełną wersję : Kupie działkę Kielce



Asia777
04-02-2007, 20:43
Witam serdecznie :D
Może ma ktos do sprzedania (badz wie cos na ten temat)dzialkę budowlana na terenie Kielc badz najblizszych okolic-mysle ze nie wiecej niz 1000m2 chociaz to jeszcze zalezy od ceny-tzn.jak cena dobra to moze byc i wiecej.

Niestety działka która posiadamy jest praktycznie bezuzyteczna bo nie chca dać pozwolenia na budowe :(
pomozcie !!!! :lol:

Asia777
05-03-2007, 21:16
podbijam :lol:

Paolka
18-11-2008, 21:25
no i znalazłas jakąś działkę?

Asia777
19-11-2008, 13:43
znalazłam :) a masz do sprzedania?? może jeszcze jedną kupie ;P

Paolka
19-11-2008, 16:30
niestety nie mam, ale byłam ciekawa czy udało Ci się coś sensownego znaleźć. Moi kuzyni też mają działkę i nie dostali pozwolenia na budowę bo za 20 lat ma tamtędy przebiegać droga.... i działka bezużyteczna (jak kupowali kilka lat temu to o drodze nie było mowy). Tyle kasy w plecy... :(

Asia777
19-11-2008, 22:53
My znaleźliśmy w Dyminach praktycznie w Kielcach 1200m2.Zadowoleni jestesmy,blisko i jeszcze w cenie rozsądnej była.Teraz juz fundamenty stoją :)
Powodzenia w budowie bo czytałam na wątku świętokrzyskim ,że cos zaczynasz :)!!

A co do kuzynów my tez mamy działkę w Kielcach bezuzyteczną bo rekreacyjna i nie chca jej przekształcić bo jakies ujęcia wodne czy cus a wkoło pełno domów pobudowanych...Co prawda kilkanaście bez pozwoleń i teraz się sądzą,każą im rozburzać, no masakra...

Paolka
20-11-2008, 08:50
zaczynamy po dośc długim przestoju. Bo domek stoi już kilkanaście lat. Narazie zaczynamy od tynkowania, ale to dopiero kropla w morzu potrzeb, zresztą sama wiesz... coś mi się wydaje że bez kredytu się nie obędzie...

A Dyminy to piękne miejsce, no i bliziutko Kielc. Załozyłaś już swój wątek budowlany? Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło...

Pozdrawiam :D