PDA

Zobacz pełną wersję : dom kostka - hurrra, ruszyla dobudowa osobnego wejścia na pi



ania303
05-02-2007, 06:56
Dzień dobry,
wiem , wiem .... niby zima. Ale ekipa juz ruszyła z kopaniem fundamentów pod nową klatke schodową. jak nie przycisną mrozy to w 2 lub 3 tygodnie stanie stan surowy zamknięty. :lol: :lol: tak sie ciesze ze będę miała nizależne wejście. :D :D .

kenyy
05-02-2007, 09:44
hej, ja tez robie sobie niezależne wejście, bedzie troszke stromo ale co tam damy rade, byle by sie odciąć :)

ania303
05-02-2007, 09:52
dobudowuje całą klatke schodową z osobnym wejściem na półpiętro, osobne wejście do piwnicy . A nad dobudowną klatką schodową mam w projekcie balkon( taras) wielkości klatki schodowej. Na prosty projekt od architekta czekałam prawie rok, Natomiast samo pozwolenie na budowe to juz były tylko 2 tygodnie. No i ekipa budowlana .... Różnice w cenie zjeżyły mi włos na głowie :o do 20 000 pln ( no chyba ze niktórzy mowili w starych pln, tu u mnie niktórzy jeszcze starymi złotymi operują )

emika77
22-04-2007, 00:08
Witam mam pytanko ile kosztowac mnie bedzie dobudowa wejścia do bloku mieszkalnego, łącznie ze schodami w dół. Lokal który chce wynając znajduje się w piwnicy tego budynku

sebazax
23-04-2007, 10:55
A ja właśnie od dzisiaj też zaczynam budować w mojej kostce osobne wejście na półpiętro :-)

Pozdrawiam.