PDA

Zobacz pełną wersję : jak rozwiązane macie zakończenie rur



komar
06-02-2007, 13:46
Jak rozwiązane macie zakończenie rur plastikowych pod wyjscia na krany ?? A oze lepiej rury stalowe ??I co myslicie o armaturze łazienkowej z Koła ?? moze jakies inne firmy polecicie ???

Senser
06-02-2007, 14:17
Zakończenie/zaślepienie rur to nic prostszego...w punktach gdzie mają być krany kupujesz tzw. korki 0,5"
W innych przypadkach korki PCV (jakby skówka).

komar
06-02-2007, 17:07
a czy te korki mają gwint tez plastikowy?

vanderbobo
06-02-2007, 17:13
korki mogą mieć matalowe lub plastikowe końcówki. a co do armatury z KOŁA to właśnie w piątek mam dostawę armatury do 2 łazienek jak dostanę to mogę ci dać znać jak mi się to podoba :D

komar
06-02-2007, 20:33
dzięki za pomoc 8) z chęcią posłucham opinii o Kole :wink:

ubek
06-02-2007, 20:44
Ja mam hepworth, tam zdaje się sa zakończenia mosiężne - dopasowane do tego systemu. Krany sam montowałem (pierwszy raz) i nic ni ezepsułem - wydaje sie że to dobre rozwiązanie.

dżordż5
06-02-2007, 20:53
Mam umywalkę i kibelek z Koła; po kilku miesiącach użytkowania na kibelku w miejscu, gdzie płynie spuszczana woda zrobiło się przebarwienie nie do domycia. Umywalka po 3-4 latach wygląda szaro,szczególnie w zagięciach/kątach nie da się tego doszorować, po prostu kiepska glazura.

nurni
06-02-2007, 20:56
Mam umywalkę i kibelek z Koła; po kilku miesiącach użytkowania na kibelku w miejscu, gdzie płynie spuszczana woda zrobiło się przebarwienie nie do domycia. Umywalka po 3-4 latach wygląda szaro,szczególnie w zagięciach/kątach nie da się tego doszorować, po prostu kiepska glazura.
A to dziwne - bo w mieszkaniu miałem umywalkę i kibelek KOŁA ..i nic.
Teraz też mamy w domu całą armaturę KOŁA i ani śladu i problemów z nalotem.

Pozdrawiam

radomik
07-02-2007, 11:25
Mam umywalkę i kibelek z Koła; po kilku miesiącach użytkowania na kibelku w miejscu, gdzie płynie spuszczana woda zrobiło się przebarwienie nie do domycia. Umywalka po 3-4 latach wygląda szaro,szczególnie w zagięciach/kątach nie da się tego doszorować, po prostu kiepska glazura.

Może wodę masz "zażelaźnioną"??