PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki kolor drzwi Gerdy do okien Urzędowskiego D1?



Irkos
06-02-2007, 16:45
W zeszłym roku zamawiałem okna Urzędowskiego dębowe w kolorze D1. Coś mi się ubzdurało, że to kolor zbliżony do złotego dębu. Dziś zamawiałem drzwi Gerdy (WX i SX) i akurat mieli wystawowe w tym kolorze. Ku własnemu przerażeniu stwierdziłem, że ten kolor nawet nie jest zbliżony do D1 Urzędowskiego. Czy ktoś ma okna Urzędowskiego w tym kolorze? Jeśli tak, to jaki kolor drzwi Gerdy będzie najbardziej zbliżony? Nie mam niestety możliwości bezpośredniego porównania bo oba sklepy są w różnych miastach.

finlandia
29-07-2010, 17:30
Temat stary jak świat, ale dla mających podobne problemy powiem:
dębowe D1 jest niemal identyczne jak kolor orzech w okleinach na oknach PCW, na bramach, w tym także na drzwiach Gerdy.

misiakulka
30-07-2010, 12:36
a ja zakupiłam do d1 bramę normhstala mocca- niestety drzwi są jaśniejsze od bramy, choć na kawałku próbki drewnianej się zgadzało, niestety po wstawieniu okien zorientowałam się że próbka jest sporo ciemniejsza od mojej stolarki. Finlandio czy stolarka drewniana mi sciemnieje? bo jeśli tak to za rok będzie super!

finlandia
31-07-2010, 11:05
Nie znalazłem tego koloru mocca w Normsthalu.
Ale mam gorszą wiadomość: dąb ma bardzo stabilny kolor i nie sądzę byś w ciągu najbliższych 3 lat zauważyła różnicę ... :(

future74
31-07-2010, 20:44
Witam,
od serca doradzę, bo mam okna Galux oro88 w kolorze D1; zamontowałem drzwi Gerdy CX20 i idealny kolor to "Orzech brazylijski"; kolor ten dobierany był przez przedstawiciela sklepu i po raz kolejny zaufałem takiej osobie; strzał w 10; kolor jest idealny, po prostu jest super; widzę, że moje typy byly dość podobne jak Twoje; mam bramę Normstahla; znowu od serca polecam bramę tej firmy; moja druga połowa jest wprost zachwycona bramą; polecam uczciwie bramę firmy Normstahl z serii Euro-Flair u mnie o wymiarze 5000x2375 w kolorze ciemny dąb; u mnie: bez klamki zewnętrznej, z napędem elektrycznym, z dwupunktowym ryglowaniem WK2 system antywyważeniowy; kolor bramy polecił mi przedstawicel firmy Urzędowski, bo stwierdził, że montując okna w D1 z doświadczenia wiedzą, że idealny kolor bramy Normstahl to ciemy dąb; ja naprawdę mam te produkty w swoim domku pod W-wą i jestem zachwycony ich kolorem.

misiakulka
01-08-2010, 02:48
no tak brama już jest, okna są i nie będziemy płakać. a za 3 lata... będzie pokazowo