PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś buduje , wybudował lub zamierza budować c30 serdecz



gustaw13
12-02-2007, 07:57
WITAM Wszystkich jestem tu nowy . Zamierzam przejść długą drogę do upragnionego własnego domku . Po wielu dniach i nocach Nasz wybór padł na projekt MURATOR C30 SERDECZNY . Staram się dotrzeć do kogoś kto postawił taki dom , proszę o wszelkie informacje , przemyślenia lub rady od uzytkujących ( co warto zmienić a czego nie ) . Z góry dziękuję za przychylność wszystkich doświadzonych " INWESTORÓW Pozdrawiam GUSTAW :D :D :D

jelonek
28-02-2007, 21:40
Witam my z mężem budujemy C30 SRDECZNY jesteśmy na etapie wykańczania wylewki tynki,prąd,centralne i wode mamy już zrobione w lipcu zamierzamy się wprowadzić.A co do zmian to dokonaliśmy kilka,powiększyliśmy kotłownie kosztem łazienki będziemy mieli kocioł na ekogroszek,zmieniliśmy okna okrągłe na zwykłe i nad garażem zrobiliśmy ściankę kolankową(25cm)i zagospodarowaliśmy to pomieszczenie na pralnie i suszarnie z wejściem z lazienki na poddaszu.Pozdrawiamy :lol: :D :lol:

fiacior
16-03-2007, 16:02
Witam!
Ja zaczynam budowę Serdecznego na początku kwietnia! Mam już wszystkie pozwolenia i ekipe budowlaną.
Zmian nie dokonywałem prawie żadnych poza doprojektowaniem kominka w salonie i usunięciem drzwi bocznych w salonie. Zrobiłem też przejście do garażu ze środka i zmieniłem wejście do garderoby na górze. Teraz będę miał wejście z sypialni.
Okna zostawiłem okrągłe. Myślę, że nadają cały urok temu domkowi!
Jakby ktoś posiadał jakieś zdjęcia z budowy to niech wrzuci będę wdzięczny. Obiecuję wrzucić swoje jak tylko zacznę budowę.
Pozdrawaim serdecznie wszystkich budujących Serdecznego :D