PDA

Zobacz pełną wersję : 2 lata Forum - to okazja, by powiedzieć...



Redakcja
29-05-2003, 12:03
...że jesteśmy pod wrażeniem waszej dociekliwości budowlanej, budowlanych osiągnięć i radzienia sobie w kłopotach, a nade wszystko życiowej rozwagi, radości życia, wszechstronności zainteresowań. Poznajecie się przez Forum - jesteśmy pewni, że przyjaźn będzie trwała dłużej niż czas budowy.
Jednym słowem, homo forumus - to brzmi dumnie!
Redakcja

29-05-2003, 12:12
Sto lat to przesada - za 100 lat o Internecie będzie tylko w muzeach :grin:.
Ale stu miesięcy, stu tygodni i stu dni - tego wszyscy życzymy Animatorom Forum.
Kawał dobrej roboty !

siewonka
29-05-2003, 12:17
Dzięki temu forum dużo łatwiej się buduje i rażniej
Dzięki że jesteście
Wszystkiego dobrego

29-05-2003, 12:51
Oby jak najdłużej w dobrym "zdrowiu".
Jak najmniej "stresów komputerowych" i uciech z opinii forumowych na codzień życzy.Życzliwy.

Ivonesca
29-05-2003, 13:31
Najlepszego szanowna Redakcjo !!!

Ivonesca
29-05-2003, 13:31
Najlepszego szanowna Redakcjo !!!

adamski
29-05-2003, 13:45
Droga Redakcjo
Wszystkiego najlepszego z okazji 2 latek Forum :smile: !!!
No i warto wspomieć o administratorach serwera i autorach Forum - niech Wam serwery pracują, patche same się instalują, wirusy omijają szerokim łukiem, no i dużo, dużo satysfakcji praca przynosi!
A tak apropos - proszę o podanie do publicznej wiadomości kto jest zacnym pomysłodawcą tego Forum :wink:
Serdecznie pozdrawiam
Adamski

Dave
29-05-2003, 14:04
Oczywiscie zycze Redakcji wszystkiego najlepszego ale zycze tez aby z powodu wieku pamiec nie szwankowala. Pierwsze wiadomosci na forum pojawily sie juz w lutym 2001 a wielu uzytkownikow (m.in. ja) zdazylo sie przed 29 maja 2001 zarejestrowac i wymieniac uwagi na forum. Skad wiec ta teza o 2 latch forum ?

pozdrawiam i zycze dlugich lat forum.

D.

Redakcja
29-05-2003, 14:20
Z końcem maja 2001 roku dojrzała koncepcja, jakie to Forum ma być. Jakie? No właśnie takie.

Joasia Jasia
29-05-2003, 14:23
Gratulacje i wielkie dzięki. Poznaliśmy przesympatycznych ludzi i łyknęliśmy trochę wiedzy :smile:
Joasia & druga połówka

Teska
29-05-2003, 17:48
a ja jestem pod wrazeniem pracy Redakcji...:smile:

Teska
29-05-2003, 17:56
a...i nastepnych ........lat:smile:

Krystian
29-05-2003, 18:47
Wszystkiego dobrego, a szczególnie doczekania w dobrej formie takiej rocznicy jaką obchodzi MURATOR...:wink:

asiula
29-05-2003, 18:47
Gratuluje wszystkim, ktorzy przyłożyli sie do powstania Forum,
to jest naprawde kopalnia wiadomości!
Wszystkiego dobrego!

Jagna
29-05-2003, 19:14
To wszystko co tu czytam, czego się dowiedziałam i nauczyłam o przygodzie budowy domu to jedno. Ale najważniejsze jest to o czym pisała Redakcja: faktycznie poznałam Wspaniałych Ludzi, z którymi mam nadzieję utrzymać kontakt niezależnie od postępów budowlanych, bo są cudowni.
Redakcjo, dziękuję Ci za to ze szczerego serca i życzę wszystkiego dobrego.
Wdzięczna Jagna

zibi.maz.
29-05-2003, 22:03
Dołączam sie do życzeń! Od stycznia b.r. przeczytałem wszystko co napisano na forum i z kompletnie "zielonego" w budowaniu stałem się facetem nieźle oblatanym w tej materii. Szef mojej ekipy budowlanej powiedział wczoraj przy zalewaniu wieńca parteru, że jeszcze nie spotkał takiego "nie budowlańca" . To duży komplement. Dedykuję go Redakcji i życzę rzeszy następnych laików, którzy dzięki forum staną się ekspertami.

EDZIA
29-05-2003, 22:18
2 lata Forum - to okazja, by pogratulować i podziękować Redakcji za ... magiczny klimat tego miejsca który sprawia, że chce nam się tu bywać...codziennie i oprócz zdobywania cennych doświadczeń budowlanych , dzielimy się tu swoimi radościami, osiągnięciami ale również i kłopotami nie tylko budowlanymi, troskami, problemami, pasjami, obchodzimy swoje urodziny ,imieniny czyli jak w domu ....Jak napisała Jaga nawiązane tu znajomości ze Wspaniałymi Ludźmi przetrwają dłużej niż budowa domu...
Za to wszystko wielkie dzięki i życzenia dalszych wspaniałych pomysłów...

kgadzina
29-05-2003, 23:18
Podpisuję się wszystkimi rękami i nogami pod tym co powiedziała Edzia. Dziesięć tysięcy procent racji!

dziuba
30-05-2003, 20:49
Ja mam taką cichą nadzieję, że moją przyszłą (jak narazie baaardzo odległą) budowę będę prowadzić razem z Forum!!!