PDA

Zobacz pełną wersję : Okna - mam nadzieję że Wy pomożecie...



Kryspin
13-02-2007, 07:20
Mam zamiar zakupić okienka i ponieważ ceny są bardzo porównywalne to problem z wyborem jest niemały tym bardziej że jakość także porównywalna.

Napisałem swój post w temacie do tego przeznaczonym pt. Szukam dobrych okien" ale krótko mówiąc zostałem zignorowany :( :( :(

Tak więc może Wy mi pomożecie bo specjaliści walczą z reklamacjami w/w temacie :)

co wybrać z: (wszystkie oferty obejmują szyby 1,0 lub 1,1, profil 5 komorowy, jednostronny kolor)

1) Producent PETECKI profil REHAU, szyba PILKINGTON, okucia ROTO (kolor - okleina) 9060 pln

2) Producent POSTĘP Biskupiec profil VEKA (kolor w masie) 8700 PLN

3) Producent HAL-WER lokalny Płocku producent profil KBE okucia ROTO 11000 PLN

4) Producent WITRAŻ profil VEKA, szyba PILKINGTON , poniżej 9000PLN czekam na ofertę szczegułową. (kolor w masie)
http://zeus.net.pl/witraz/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=28

5) Producent DZIADEK profil VEKA (kolor w masie), Okucia ROTO NT (ze stopniowaniem uchyłu) cena 8682 pln

6) Producent OKNOPLAST profil VEKA (kolor w masie), cena 9570 pln ( w wersji ekonomicznej tzn, np zamiast balkonu stałe szklenie z imitacją skrzydła)

jareko
13-02-2007, 07:31
nie zignorowany - jak mozesz tak mowic :lol:
nie zauwazyles ze tego rodzaju posty w 99% nie uzyskuja odpowiedzi? Pchelek ktory zna wiekszosc producentow okien i cos o nich moze powiedziec bywa tu na tyle sporadycznie ze Twoj post mogl mu po prostu uciec a inni..... nie majac dostatecznej wiedzy trudno wskazac palcem ze ten jest dobry a ten zly - wiec lepiej milczec - nie sadzisz?
poza tym wpadki moga sie zdarzyc kazdemu i wtedy do kogo bedziesz mial zal jak akurat wskazana firma poslizg na Twych oknach miec bedzie?
Poza tym oferty masz w profilach realnie niewiele si rozniacych od siebie, na takich samych okuciach
podpytaj nei na Forum lecz po sasiadach i w terenie u siebie - najlepsza i najskuteczniejsza metoda choc takze nie da Ci gwarancji
pozdr

Kryspin
13-02-2007, 07:45
jareko nie chodzi mi o wskazanie palcem ale no właśnie... masz rację że do rady trzeba mieć wiedzę

No nic może znajdzie się jakiś użytkownik takiego a nie innego produktu danego producenta i szepnie słówko na ten temat wyboru który dokonał.


PS> Z tym zignorowaniem to bez przesady ale jakby co to proponuję się obrazić :lol: :lol: :lol:

jareko
13-02-2007, 08:02
....Z tym zignorowaniem to bez przesady ale jakby co to proponuję się obrazić :lol: :lol: :lol:
obrazilem sie :lol: :evil:
wylaczam komputer na minutke ;)

bwojtek
13-02-2007, 08:35
W zasadzie Jareko wyjaśnił w czym rzecz... Ze wszystkich wymienionych jedyny producent z jakim miałem styczność to Oknoplast (jeżeli mowa o krakowskim) i jedynie jego mogę polecić.

Kryspin
13-02-2007, 08:42
....Z tym zignorowaniem to bez przesady ale jakby co to proponuję się obrazić :lol: :lol: :lol:
obrazilem sie :lol: :evil:
wylaczam komputer na minutke ;)

No niewiem niewiem...

Chyba że Ci się obrazi komputerek na ciebie za tę minutkę i sobie zrobi przerwę na KIT KATA :lol: :lol: :lol:

Tak czy inaczej odrazu łatwiej podjąć decyzję w sprawie okien :wink: :wink: