PDA

Zobacz pełną wersję : Profesjonalne usługi w zakresie aranżacji,remontów....



przemek.rol
13-02-2007, 14:50
Witam. Oferuję Państwu profesjonalne usługi w zakresie aranżacji, remontów i wykończenia wnętrz. Decydując się na usługi mojej firmy zyskujecie Państwo: a). profesjonalne wykonawstwo w zakresie wykończenia wnętrz; b). projekt lub doradztwo w zakresie aranżacji i wykonania; c). wysoki poziom przeprowadzanych prac; d). wszystkie prace przeprowadzam tylko przy użyciu tzw. „materiałów z wyższej półki”, co dodatkowo podnosi jakość moich usług; e) tańszy i większy dostęp do materiałów wykończeniowych; f) firma jest jednoosobowa co pozwala w łatwy sposób utrzymać dany poziom wykonywanych usług. Od ubiegłego roku zajmuję się również kamieniarstwem. W mojej ofercie znajdziecie Państwo: płoty , ścianki działowe ,barki ,chodniki , podjazdy , a to wszystko z kamienia górskiego. W swojej pracy kieruję się dwoma zasadami: 1. Pracuj zawsze tak, aby nie mieć sobie nic do zarzucenia. 2. Rób to co lubisz. To wszystko składa się na Państwa i mój sukces . Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Na wszystkie pytania odpowiadam telefonicznie nr tel.694-751-868 lub (032) 457-41-79 Przemysław Rolewicz

przemek.rol
23-02-2007, 18:08
:)