PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa w okolicach Wroclawia



magdakarnas
17-02-2007, 20:03
Witajcie
Zdecydowalismy sie na budowe domu w okolicach Wroclawia, dokladnie w okolicach Obornik Slaskich. Czy jest ktos kto budowal w tych okolicach i moglby mi polecic sprawdzonych wykonawcow. Budowe bede prowadzila na odleglosc, dlatego tez poszukuje dobrych, zaufanych ludzi.

ArturK
04-03-2007, 11:06
Witam,

My także w tym roku zamierzamy rozpocząć całkiem sporą budowę w tych okolicach (pomiędzy Obornikami a Trzebnicą) i chętnie skorzystalibyśmy z rekomendacji. Po doświadczeniach z geodetą już nikogo "z łapanki" nie weźmiemy.

Byłbym także wdzięczny za polecenie geologa i ludzi od kopania studni.

Pozdrawiam, Artur

dabell
04-03-2007, 15:32
Witam
zaglądnijcie do mojego dziennika budowy - w jednym poście podałam sprawdzonych do tej pory wykonawców (m. in. geolog, który również robi studnie:-)), a potem do listy misiów wrocławskich w stopce - tam też są sprawdzone namiary na fachowców od innych osób z grupy wrocławskiej.
Magdo - budowa na odległość wymaga dobrego - prawdziwego kierownika budowy, który przypilnuje za Ciebie. Nie żałuj na to pieniędzy, bo poprawki kosztują czasem x3 (ja na szczęście nie mam problemu, dobry kierownik jest a i ekipy się sprawdzają).
Ja buduję w Rogożu - obok Kryniczna i niedaleko Szewc.
pozdrawiam
Dabell

agniecha1
05-03-2007, 10:33
:D
Witaj ArturK.

W sprawie geologii chętnie Ci pomogę, moje okolice.
A mogę rónież doradzić sprawdzonego pana w sprawie studni.

Daj tylko znać? :D

ArturK
05-03-2007, 16:21
Witaj !

Bardzo dziękuję za deklarację pomocy i chętnie skorzystam.