PDA

Zobacz pełną wersję : okna z oknoplast kraków czy petecki



monciaz
18-02-2007, 13:26
witam proszę o pomoc w wyborze firmy chcę zakupić okna z firmy Petecki bądź oknoplast kraków jeśli ktoś ma z jednej bądź drugiej firmy to proszę przedstawić wszystkie za i przeciw . dzięki pozdrawiam

marcin-jogo
18-02-2007, 13:56
Ja posiadam okna z firmy OKNOPLAST Kraków od 6 lat i jestem zachwycony. Dla mnie jest to lider. Na razie jestem zdecydowany na okna drewniane, jeśl jednak coś by mi odbiło napewno brałby z OKNOPLASTU ponieważ dla mnie są sprawdzeni i niezawodni. Z montażystów od nich też byłem zachywocny :D

bladyy78
18-02-2007, 17:52
Potwierdzam oknoplas jest moim zdaniem najlepszym producentem okien w Polsce mam w bloku takie okna tez od 6 lat i sprawuja sie wysmienicie do swojego domu wybrałem okna innej firmy Oknopol i teraz załuje okna sa do bani serwis do dupy i sprzedawcy maja wszysctko w nosie. Zaoszczedzilem na oknach 800zł to taka była róznica w cenie a teraz załuje. Nastepne okna jakie kupie to napewno bedą tylko i wyłacznie oknoplast i zadne inne.

agniesia81
18-02-2007, 20:47
Zdecydowanie polecam OKNOPLAST!

turalyon
23-09-2012, 08:06
Mam oknoplast i jest super, tylko nie wiem czemu firma z taką renomą liczy sobie ekstra za plastikową (ciepłą) ramkę. Powinna byc w standardzie. W sumie współczynnik u=1 tez jakos nie zachwyca

IVO333
23-09-2012, 08:57
Mam oknoplast i jest super, tylko nie wiem czemu firma z taką renomą liczy sobie ekstra za plastikową (ciepłą) ramkę. Powinna byc w standardzie. W sumie współczynnik u=1 tez jakos nie zachwyca
Oknoplast nie ma w ofercie tworzywowych ramek, ta "ciepła" za dopłatą to stalowa.

witek86
23-09-2012, 10:06
znaleźć temat z 2007 aby reklama była to musi wam zależeć i albo nowe biuro albo straszne plecy

finlandia
23-09-2012, 11:10
W dodatku koles pojawil sie na wielu forach i prowadzi sam ze soba dyskusje, sam sobie daje plusy itp. Pewnie szef powiedzial, ze jak nie poprawi sprzedazy to go zwolni i w rozpaczy wpadl na tak desperacki pomysl:) Ja zglaszam te posty adminowi (szybko wychwyci, jesli koles ma dwa niki z jednego IP)

MMichal
23-09-2012, 11:18
Witam

finlandia - słusznie czynisz.

zapewne sypną się BANy a Pan/Panowie zrobią taką robotą dużo więcej szkody Peteckiemu, choć z drugiej strony mówi się, że nie ważne jak o nas mówią ważne, że MÓWIĄ :)

Pozdrawiam