PDA

Zobacz pełną wersję : NAGRODY RAZ JESZCZE !!!!!!!!!!!!



Darth_Maul
02-06-2003, 08:22
Witam. Na wstępie zaznaczam, ze nie chodzi mi o to by koniecznie dostać nagrode. Chodzi o sam fakt. Pierwszą ( chyba Parasol) wygrałem 2 miesiace temu , druga jakos teraz. Redakcja w jakims watku powiedziała, ze nagrody są w dziale wysyłek. Było to 9 czerwca. I nic... Jesli one zostały wysłane, to chyba przez dział wysyłek w Singapurze i chyba płyną do Polski statkiem. Chodzi o sam fakt. Jesli redakcja ma bardzo poważne opóżnienia, to niech to uczciwie powie, a nie co chwila zwodzi.Szczerze powiem, ze znudziło mi sie czekanie. Parasole mam w domu i to kilka, a i kubków tez troche mam. A jeśli te z Muratora maja jakies problemy z dotarciem to trudno. Bede miał wiecej miejsca w szafie i szafkach kuchennych.
Pozdrawiam
Zrezygnowany
Darth Maul

Teska
03-06-2003, 20:12
bravooo...po 3 miesiacach piję sobie kawke z zółtego kubeczka... :lol: z napisem Murator..

Darth...cierpliwosci :wink:

tdxls
04-06-2003, 11:30
Darth masz rację. Lepiej powiedzieć: "Parasole będą za dwa miesiące", niż zwodzić twierdząc, że nagrody są wysyłane.
To tyle z narzekania. Mi pozostaje dalej czekać.
Pozdrawiam
Stęskniony nagród
:-? Leszek

Darth_Maul
04-06-2003, 13:10
Redakcjo prosimy nie sciemniać, ale uczciwie sie przyznać, ze np. nie macie, albo ze będa za 6 miesiecy

mbz
04-06-2003, 13:23
Darth, ale jesli redakcja obiecala ci kubek 9 czerwca, to chyba jeszcze jest do przodu :lol:

Darth_Maul
04-06-2003, 13:35
Tak masz racje pomyliłem daty :))), bardziej chodzi mi o parasol który idzie do mnie kilka miesiecy

Darth_Maul
07-06-2003, 14:55
PARASOL WRESZCIE DOTARŁ..... DZIĘKI

Teska
08-07-2003, 15:39
Redakcyjo.....
dzięki bardzo za taki duuuuuuzy kubeczek, raczej kubeł..( ładny) teraz bede piła 2 kawki odrazu... :lol:

Pozdrawiam
Teska