PDA

Zobacz pełną wersję : Izolacja przeciwwodna łaienki



3241mirek
19-02-2007, 10:52
Po przeczytaniu wielu artykułów i publikacji producentów foli w płynie Proszę WAS szanowni użytkownicy Formu o wyrażnie swojej opinii na ten temat. Chciałbym ( jak większość właścicieli domów) żeby była to dobra izolacja i nic nie przeciekało do niżej położonego salonu. I tu jest mały dylemat: Czy postawić na produkty np: DEITERMANN, Sopro czy szukać innych firm. Chodzi mi o to żeby w łazience położyć folie wodoszczelną a na to przykleić płytki. Co polecacie i co sie sprawdziło w Waszym przypadku.


POzdro i aby do wiosny.

EZS
19-02-2007, 12:25
No właśnie. Ja też czytam o tych foliach. Ma to sens?

janzar
19-02-2007, 20:59
Po przeczytaniu wielu artykułów i publikacji producentów foli w płynie Proszę WAS szanowni użytkownicy Formu o wyrażnie swojej opinii na ten temat. Chciałbym ( jak większość właścicieli domów) żeby była to dobra izolacja i nic nie przeciekało do niżej położonego salonu. I tu jest mały dylemat: Czy postawić na produkty np: DEITERMANN, Sopro czy szukać innych firm. Chodzi mi o to żeby w łazience położyć folie wodoszczelną a na to przykleić płytki. Co polecacie i co sie sprawdziło w Waszym przypadku.


POzdro i aby do wiosny.

POLECAM SYSTEM SOPRO 523
www.sopro.pl

pozdrawiam JZ

Gryfpc
19-02-2007, 21:18
A ja trochę z innej beczki...
Jestem jeszcze przed wylewkami i tak sobie myślę, czy nie lepiej po prostu na poddaszu w pomieszczeniach mokrych wykonać izolację z papy termozgrzewalnej, niż później kombinować z jakąś tam folią w płynie?!